Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 16347 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka plyte glowna+2x1gb pamieci pod Core2Duo? , Wolf 6/08/06 18:52
Zdecydowalem sie jednak na intela.
W przypadku poprzedniego zakupu jakim byl A64, wybor plyty glownej byl jasny - DFI LanParty, jednak w przypadku C2D, nigdzie nie bylem w stanie doszukac sie podobnego lidera, solidnej plyty z mocnym wyposazeniem.
Jak na razie mysle ze najlepsza bedzie Asus P5W DH Deluxe.

Do procka i plyty musze zakupic takze pamieci - najlepiej 2x1gb ddr2 800.
Jakie kostki polecacie?

Na plyte i pamieci chche przeznaczyc +-2000zl

Vey iz mir!

  1. Co do mobo , turzol 6/08/06 19:03
    Asus to imho najlepszy wybór pod Intela.

    Co do ramków - to może chwalone GoodRamy z serii PRO - są na kostkach Microna DB9, a to oznacza wysokie FSB i niskie timingi. Poczytaj co chłopaki z purepc wyczyniają na tych kościach:

    http://forum.purepc.pl/...wtopic=197445&st=390

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  2. ja juuż kupiłem tę płyte asusa , ulan 6/08/06 19:57
    i do tego ma być c2d e6600 (maja się wreszcie pojawić w tym tygodniu w sprzedaży).
    Co do samej płyty to ok, ale mam do niej pare zastrzeżeń. Po pierwsze asus przekombinował moim zdaniem z tym niby ez backup (czyli takie dwa gniazda sata) mi to przyniosło sporo problemów bo miałem na poprzedniej płycie 4 dyski sata spięte w dwa raidy 0. Z jednym raidem nie miałem problemów w przeniesieniu, gorzej z drugim zestawem, nie dało się tego podłączyć do tej płyty by raid zrobiony na poprzedniej płycie (asus p5wd2 premium z tym samym mostkiem ichr7).
    Ponadto mam wrażenie że pyta jest ciut gorętsza od mojej poprzedniej).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL