Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 28027 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakiego pen driva wybrac???? , foreest 10/08/06 13:17
Potrzebny mi jest pen drive o pojemnosci jednego giga, szukałem na allegro ale jest tego strasznie duzo niech mi ktos powie ktorego wybrac?BO nie mam pojecia?

laptop:512,60gb,sempron3000+,DVD+R

  1. Ja mam GeiLa , ligand17 10/08/06 13:27
    2GB i bardzo go sobie chwalę - elegancki i bardzo szybki.

    1. Ja mialem z nim mala przewozke , Paolo 10/08/06 13:30
      Potrzebowalem czegos szybkiego i pojemnego, a po przeczytaniu BOARD-a kupilem GEIL 2 GB. Po 2 dniach -dead. Wozilem sie 4 tygodnie z serwisem, bo podobno tajfun byl na Taiwanie itp.

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

      1. hmm , kicior 10/08/06 14:23
        ja mam 2 takie od ponad pół roku i nie mam problemu - pecha miałeś widać

        1. no najwidoczniej , Paolo 10/08/06 15:05
          dostalem juz nowego i na razie dziala OK i jest szybki

          Zycie jest jak pudelko czekoladek.
          Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. własnie... , DYD-Admin 10/08/06 13:48
    ...testuje 14 modeli flashy 1GB firm GeiL, Kingstone, PQI, Kingmax, ModeCom, Sandisk... pełny test za kilka dni, ale juz teraz polecam w wkestii wydajnosci GeILe xPorter, Kingston Migo, DataTraveler II 1GB, PQI 170X, U330...

    -- DYD

  3. Ja polece Sony 1GB ok 105 zł , Emios 10/08/06 19:39
    123

  4. ja tam.. , Skyp 10/08/06 19:45
    chwale sobie rozwiazanie czytnik(kingston)+pamiec flash(kingston ultimate SD).... smiga faktycznie szybko a pamiec mozna zawsze w innym sprzecie(aparat fotograficzny) wykorzystac

    Skyp

    1. Też polecam takie rozwiązanie , zartie 10/08/06 21:54
      Czytnik Kingston TravelLite + normalna karta SD (ja mam Transcenda 1GB x80).

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  5. mam PQI 170x 1 giga , bajbusek 10/08/06 20:25
    bardzo szybki, hot plug ... polecam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL