Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31444 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do znawców licencji Windowsa , Feblo 10/08/06 15:17
Czy do zainstalowania na jednym komputerze 2x windowsa XP należy mieć2 licencje, aby było legalnie?

Wuj Mat w podróży ;)

  1. Wg. Microsoftu trzeba mieć dwie licencje. , Bart 10/08/06 15:20
    Dla pewności najlepiej zadzwonić i zapytać,

    1. zadzwoniłem, zapytałem - 2 , Feblo 10/08/06 15:31
      pa ra no ja

      Wuj Mat w podróży ;)

  2. znając microsoft pewnie tak :) , Kriomag 10/08/06 15:20
    ale poczekajmy na znawców :)

  3. jakbys mial tylko jedna to bys byl ZLODZIEJEM , kubazzz 11/08/06 00:09
    przeciez...
    ;))

    SM-S908

  4. Jak dobrze pamietam to punkt 6 . doczycacy kopii zapasowe. , speed 11/08/06 04:40
    mowi ze mozna . Dawno temu dzwonilem i pytalem ,odpowiedz :
    a kto to sprawdzi:))) . Jezeli masz zarejstrowany na siebie orginal to nikt ci nic nie zrobi.
    Ja mam trzy ,wszytkie aktywowane (oczywiscie zarejstrowane i aktywowane) jezeli byly by jakies problemy to nie dostal bym aktywacji .
    Najlepiej napisac do Microsoftu ale nie polskiego tylko do USA z zapytaniem i opisem .ze to jest orginal .ze zarejstrowany i.t.d i wtedy bedziesz wiedzial.
    Bo polski Microsoft to o kant dupy potloc tak ludzi w blad wprowadzaja . (ile sie napisalem ze wersja OEM nie jest przypisywana do zadnego elementu kompa :)))))) az zajelo to trzy lata zanim polski microsoft to zrozumial:))))

    1. ile sie napisalem ze wersja OEM nie jest przypisywana do zadnego elementu kompa :) , Artaa 11/08/06 11:38
      możesz to rozwinąć ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL