Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51

 Dzisiaj przeczytano
 35175 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komp - dziwny objaw. , konio 12/08/06 20:22
Problem jest taki , podczas pracy kompa np w momencie wejścia w gre lub jakiejs innej operacji nagle gaśnie monitor i przechodzi w stan czuwania.Klawisz restartu nie działa , trzeba poprostu wyłączyć zasilanie od kompa , aby po chwili go załączyć , czasem gasnie już przed załadowaniem sie windy.Czasem po włączeniu po takim zwisie , coś piszczy , pisk ciągły.I tu moje pytanko co raczej się wysypało , zasiłka czy płyta............komp się nie restartuje podczas pracy sam .
płyta to IC7 abita , a zasiłka Chieftec 420W.
grafa odpada bo wtedy by restart działał , dysk też dlatego obstawiam zasiłke albo płyte.napięcia niby wszystkie ok , temperatury też w normie.
Ja obstawiam płyte raczej , no ale moze sie myle..........

  1. docisnij grafe w slocie , remus 12/08/06 20:59
    może pomoże

    1. no wlasnie o tym zapomnialem , biEski 12/08/06 21:00
      mozesz tez ja wyciagnac i przeczyscic slot (moze jakis kurz sie nazbieral :) )

  2. a moze cos ci ustawia zle odswiezanie , biEski 12/08/06 21:00
    monitor nie oblsuguje odswiezania i gasnie

    moze sprobuj przeinstalowac stery od plyty i grafy moze cos pomoze

  3. Grafa siedzi ok... , konio 12/08/06 22:17
    slot wyczyszczony , stery podmienione itd , mi się wydaje że poprostu zasilacz siada lub jakaś przetwornica na płycie ..........chyba poczekam aż całkiem padnie bo dzieje się to czasami , czasem 2 dni ok a czasem jednego dnia 2 razy zawiśnie.

  4. Obejrzyj kondziołki , scheryf1 12/08/06 23:04
    koło gniazda proca, czy który aby nie wybulony.

    Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
    strzelać nie należy.

    1. to pierwsze co lukałem , konio 13/08/06 00:31
      wszystkie ok ........jutro go na częsci rozbiore i jeszcze raz oblukam.

      1. Przy okazji , scheryf1 13/08/06 01:05
        koło każdej z czterech cewek obwodów zasilania jest nieduży scalak. Sprawdź palcem zaraz po wyłączeniu kompa, czy któraś z tych kostek nie jest zdecydowanie cieplejsza od pozostałych.

        Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
        strzelać nie należy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL