Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 16:26
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03

 Dzisiaj przeczytano
 35571 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wie ktos jak zmusic IE do zainstalowania FlashPlayera ? , Tony Soprano 12/08/06 22:08
Wszystkie kompy w pracy maja to blokade, nie mozna nic doinstalowac ale wiem ze na niektorych dziala flash wiec jakos to obeszli...

dzieki za podpowiedzi

  1. yyy , ViS 12/08/06 22:35
    zablokowali active-x?
    to może manualnie?
    http://www.adobe.com/...ve/download/alternates/#fp

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. re: , Tony Soprano 13/08/06 03:00
      Active X bylo wylaczone, wlaczylem ale tak czy inaczej to nie to.. Manualnie zainstalowac Flash Playera tez sie nie da, po kliknieciu na install, nie wyskakuje okienko aby pobrac plik, na innym kompie okienko wyskakuje, niby sie instaluje ale nic sie nie zmienia..
      jesli chce ogladnac jakis filmik wyskakuje mi komunikat:

      Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player.
      Posprawdzalem j.w. i wszystko wyglada ok, active X wlaczone a i tak nici z ogladania filmikow :/

      1. w takim razie , pablos 13/08/06 09:55
        sprobuj moze odinstalowac flash'a (http://www.adobe.com/...base/index.cfm?id=tn_14157), a po restarcie kompa sprobuj jeszcze raz zainstalowac.

        pozdr

        ucz sie i pracuj a garb ci sam
        wyrosnie :)

        1. hmm , Tony Soprano 13/08/06 23:03
          nic z tego, nie moge go odinstalowac bo chyba w ogole nie jest zainstalowany... tzn. po uruchomieniu uninstallera wywala mi blad o braku .dll i o 'object not found'. Da sie jakos recznie skopiowac potrzebne pliki do odp. katalogow ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL