Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 16:26
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03

 Dzisiaj przeczytano
 35519 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o tuner TV-zakup , ENGELS 13/08/06 17:40
Jaki model kupić aby dekodował C+ oraz HBO.

Cena tak do 300 zł

Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  1. wiem, ze ponoc to maja tylko karty na BT878 , zgf1 13/08/06 17:45
    ale nie jestem pewny...

    mam tanio taka karte do sprzedania jesli jestes zainteresowany, wiem, ze C+ kiedys dekodowalem...

    Leave me alone I know what I'm doing!

  2. w sumie to prawda że klasyka czyli bt8x8 dorobiła się największej ilości kompatybilnego , XTC 13/08/06 17:49
    oprogramowania - jeśli chodzi o dekodowanie C+ /ja zostałem na etapie MoreTV ale nie używałem tego już parę lat mimo, że mam C+ w kablówce/.
    Co do HBO - to nigdy nie udało mi się osiągnąć zadowalających rezultatów programową metodą odzyskiwania synchronizacji - obraz jak już był to pływał - myślę, że lepiej spróbować sprzętowy filtr zrobić/nabyć.

    Linux

    1. zgadza sie , tommi 13/08/06 17:56
      hbo nie jest kodowane tylko sygnal jest oslabiony i zaklocony i do tego potrzebny filtr zeby moc ogladac

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

      1. konkretniej mówiąc... , XTC 13/08/06 18:29
        tuż obok częstotliwości na której są impulsy synchronizacji jest silny sygnał wystawiony...
        odbiornik TV z racji pasma filtrów puszcza to razem i ten sygnał zakłócający dominuje przykrywając synchronizację (stąd obraz jest tylko "się gubi")... rzecz polega na włączeniu w tor sygnału filtru o bardzo stromej charakterystyce tak aby nie wyciąć doszczętnie impulsów synchronizacji /bo wtedy efekt będzie ten sam co z sygnałem zakłócającym/.
        Znajomy miał telewizor gdzie akurat na jak się dostroiło na krawędzi filtrów - to jedynie delikatny śnieg przez ekran przelatywał - ale telewizor wszystko poprawnie synchronizował :)
        Warto spróbować delikatnie odstrajać aby osiągnąć najlepszy efekt (który w/g mnie nadal pozostaje mizerny :( z użyciem software'owych dekoderów).

        Linux

        1. taaa , elliot_pl 13/08/06 20:47
          tez mam taki tv ;) trilux jakis

          momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. a jesli masz dostep do netu i talerza sat to tylko karta DVB , zgf1 13/08/06 17:56
    123

    Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL