Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 17:54
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40

 Dzisiaj przeczytano
 40083 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem w linksysem wrt54GL , rrafaell 14/08/06 12:18
Kupiłem do pracy router linksys wrt54GL. Ten model jest bardzo zachwalany, więc bez większego wahania go nabyłem. Teraz jednak mam z nim problem, tzn z jakością sygnału serwowanego przez niego. Występuje efekt, tak jakby ten router się zamulał i po jakimś czasie (bywa, że po kilku godzinach) internet chodzi jakby chciał nie mógł. Otworzenie jakiej kolwiek strony graniczy z cudem. Program pocztowy też ma problem ze sprawdzeniem skrzynek. Jedynie gg działa, ale i to nie zawsze. Pomaga odłączenie od zasilania i ponowne podłączenie. I tak w kółko. Inną sprawą jest przesył plików pomiędzy komputerami. Prędkość jaka się ustala, to kilkaset kB/s. To koszmarnie mało, jeśli mam przesłać duzy plik. Komputery mają sulny sygnał (najmniej to 60-70%) a jakość połączenia jest bardzo dobra.
Kontaktowałem się z serwisem linksysa i sugerują, że to wadliwy model. Ale ostatnio wyczytałem na boardzie, że takie zachowanie może być spowodowane złym ustawieniem serwera, do którego się podpiąłem http://twojepc.pl/boardPytanie114142.htm#p (może źle to zinterpretowałem)

Macie jakieś sugestie, co mógłbym zrobić, sprawdzić? Nie chciałbym pozbywać się routera na jakiś czas wysyłając go do Holandii w ramach reklamacji.

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. zamulanie sie to dziwny objaw , bajbusek 14/08/06 13:32
    z reguly to domena D-linka. Co do transferu to taki wlasnie bedziesz mial na Wifi :/

    IMHO router do wymiany

    1. dodam , rrafaell 14/08/06 14:18
      że, gdy podłącze się bezpośrednio do interetu (tzn do serwera), pomijając router, to wszystko śmiga jak należy.

      Sprawdzałem, że na ten sprzęt nie dostałem osobnej karty gwarancyjnej, więc czy mam prawo oddać sprzęt do sklepu gdzie go kupiłem?

      Użytkownicy wszelakich
      procesorów
      łączcie się. :-)

  2. kolego mniej torrenta, u nie to samo jak zostawiam sciaganie na noc , Emios 14/08/06 15:51
    rano musze routrek przerestartowac

    Zapycha sie :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL