Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 44973 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

znikajace ikonki z tray`a... , pablo85 15/08/06 11:14
witam
mam taki problem, ze ikonki znikaja z tray`a mimo, ze programy normalnie dzialaja, od startu systemu nie widac ikonki tray`owej takich programow jak symantec antivirus i utorrent, czy ktos wiec czym moze to byc spowodowane?
sys to winxp sp2, syfu nie ma, zainstalowane kerio plus symantec i nie sciagam dziwnych plikow tak wiec to raczej nie to.
ktos moze spotkal sie z takim problemem kiedys?
dzieki za pomoc
pozdrawiam

I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
bunghooooole.

  1. moze masz wlaczone , wukillah 15/08/06 11:29
    ukrywanie nieaktywnych ikon?

    just d'oh it!

    1. bez przesady , pablo85 15/08/06 11:37
      az taka lama nie jestem;)
      programu nie widac nawet w ukryciu, dziala bo widac go po wcisnieciu ctrl-alt-del
      pzdr

      I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
      bunghooooole.

  2. miałem to samo , Robek 15/08/06 11:35
    po przeczyszczeniu systemu programem jv16 power tools. Używałeś może tego programu?

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

    1. nie uzywalem... , pablo85 15/08/06 11:38
      nie uzywam programow tego typu, system w miare swiezy i sam nie wiem co sie stalo jeszcze kilka dni temu wszystko bylo ok...
      pzdr

      I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
      bunghooooole.

  3. Po restarcie explorera , Mikar 15/08/06 12:34
    tak się dzieje u mnie często, już się do tego przyzwyczaiłem. Gdy explorer zawiśnie, np z powodu problemów z przeglądaniem sieci i zamkne go na siłe, ikony z pulpitu znikają na sekunde, explorer się restartuje ale w tray'u nie ma polowy ikonek. Co pomaga? Zamknac te programy i uruchomic jeszcze raz, albo restart sysa.

    E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
    Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

  4. Mnie pomoglo w takiej samej sytuacji odinstalowanie w Dodaj/Usun skladniki systemu Windows , zdezorientowany 15/08/06 12:58
    ->Uslugi sieciowe->Interfejs uzytkownika UPnP
    szczegoly tutaj:
    http://www.tech-pro.net/howto_013.html

    ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
    wolnej chwili :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL