Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 45321 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT->TPSA] potrzebny mi wzór pisma do telekomuny , Nikita_Bennet 15/08/06 14:37
witam.
jako ze jestem ostanio w pl i zauwazylem ze często dzwonią do nas z tpsa i czepiają się o niezaplacone faktury (1-2 razy i to prawie co miesiąc). sprawa wygląda tak. ich faktury a raczej koperty w któych są wysylane nie sa stęplowane datą kiedy zostaly wyslane i np wystawiona faktura jest 10, termin platnosci to 14 dni a faktura przychodzi do nas 22.zaczyna mnie to draznic zeby nie poweidziec ze wk*****c. babki mowią ze nie odpowiadają za ten stan bo nie one wysylają faktury.
zeby bylo zabawniej konsumnet powiniem miech chyba jeszcze 14 dni na odwolanie się czy jakos tak (dokladnie nie znam przepisow do dawno mnie nie bylo w pl). co chce zrobic. otóż chce wyslać pismo (co kilka miesięcy za kazdy telefon z tpsa ze jest cos nie oplacone) do tpsa o nieterminowe dostarczanie faktur lub ich zagubienia bo taki fakt mial miejsce (niedoręczono a ządano zaplaty) uniemozliwiające mi terminowe oplacanie rachunku. skoro oni nachodzą mnie telefonami (wszystkie rachunki są oplacone) to chyba czas abym i ja bronil swego.
jesli ktoś wie gdzie mogę znaleźć jakies wzory bylbym wdzięczny.
tylko proszę nie pisac ze jest cos na stronie federacji praw konsumenta lub gdzies tam, szukam konkretów a jakos sam nie mogę tam znalezc.

z gory thx zainteresowanym.
jesli ktos uwaza ze moj OT nie powinien pasc na tym forum to rachunki dotyczą tez neostrady a to juz z kompami ma sporo wspolnego

nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  1. federacji praw konsumenta lub gdzies tam , RusH 15/08/06 15:00
    wez telefon do lapy i do nich ZADZWON

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. dzis???? , Nikita_Bennet 15/08/06 15:50
      mysle ze raczej nie pracują

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL