Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 44987 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

FS 2004 - jest gdzies wykaz wszystkich dodatkow ?? , akslow 15/08/06 21:36
pytanie jak w temacie

  1. chyba nie ma... , Nihilist 15/08/06 21:52
    duuuzo tego jest... :)

    jesli jednak znajdziesz to z checia bym sie tez dowiedzial. Rozumiem ze chodzi Ci o platne dodatki?

    pozdrawiam

    zważ se waflu gdzie się łamiesz

  2. heh wszystko co mozna znalezc na sieci ;) , akslow 15/08/06 21:56
    wiem ze duzo tego ale przynajmniej wiedzialbym czego szukac :)

    1. z darmowych to mozesz zaczac np od: , Nihilist 15/08/06 22:04
      www.fsplanet.com

      plus google - jest troche scenerii Polski, jakis czas temu wyszla seria VFR Poland -platna (nie wiem czy juz wszystkie czesci - mialy byc chyba 4)

      z platnych to poszukaj jeszcze produktow FlightOne albo PDMG

      tyle narazie pamietam...

      ogolnie... jest tego OGROMNA ilosc :))

      zważ se waflu gdzie się łamiesz

      1. ze tez nikt nie zrobil zadnych pakow ... , akslow 15/08/06 23:18
        all in one ;)

  3. Tutaj jest troche , Yog-Sothoth 15/08/06 23:48
    http://www.simviation.com/

    A nawet sporo :) Bo dodatki ze starszych wersji dzialaja w nowszych. Gram troche w demo Flight Simulator X i wiekszosc samolotow/smiglowcow z wersji 2004 i starszych dziala bez problemu.

    wrong fool!

    1. Jak demko ci się podoba? , Ramone 16/08/06 00:11
      Mnie prawdę mówiąć trochę rozczarowało. Graficznie oprócz naprawdę świetnego Beavera, fajnego odbicia samolotu i chmur na wodzi to bez rewelacji. Szume zapowiedzi, efekty, ahy-ohy, wymagania sprzętowe na poziomie FS9(?) a tak naprawdę, żeby to chodziło z płynnością FS9 to trzeba Core 2 Duo i dwóch grafik. Dodano kilka nowych widoków ale żeby zobaczyć samolot w przelocie dalej trzeba będzie wspomagać się zewnętrznymi programami. Co ciekawe podobnie jak w poprzedniej wersji demo FS X nie rozgrzewa mojego GF 6800, tak jakby nie korzystało z nowych funkcji directX 9. Hehe a w zapowiedziach nowy FS miał jechać tylko na DirextX 10 i Viście. Jeśli w wersji retail nie poprawią płynności to cieńko to widzę.

      punks not red

  4. Np. tutaj , Ramone 16/08/06 00:18
    www.piratebay.org
    i w search wpisujesz fs2004
    :)

    punks not red

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL