Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57

 Dzisiaj przeczytano
 50348 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wyciągnąć napęd DVD z Fujitsu Siemens Amilo A ?? Za c*** nie chce wyjść... , Carmamir 16/08/06 12:04
Już bawię się z tym kilka godzin i nic, napęd ani drgnie, odkręciłem 3 śrubki z dolnej obudowy odpowiedzialne za trzymanie tegoż napędu staram się wyjąć i nic, wyrwałem prowadnice, uszkodziłem sam napęd i wciąż nie chce wyjść, nawet lapka próbowałem całego rozkręcić ale pod LCD są 3 śruby (prześwit ok. 2-3mm więc żaden śrubokręt nie wejdzie) których nie mogę odkręcić.

Wymontowywał już ktoś kiedyś napęd z tego szajstwa ?? Jak wyciągnąć go by nie kroić obudowy ?? Wrrr doszedł dziś DVDRW a tu taki wielki problem smilies/sad.gif((

No to się wkopałem...

  1. oki problem rozwiązany , Carmamir 16/08/06 12:45
    okazało się że była jeszcze jedna śrubką k. pamięci RAM (pod obudową ramu)... ehh

    No to się wkopałem...

    1. tia przy okazji zauwazylem ze przebilem obudowe :/ , Carmamir 16/08/06 20:18
      zna ktos jakis klej, paste ktora bedzie ladnie wygladala ? Obudowa taka srebnawo niebieska.

      Przy skrecaniu uzylem dlugiej srubki do zlego otworu i przekrecilem przez obudowe :///

      No to się wkopałem...

      1. no to trzeba CI oddać, że delikatny jesteś :) , fiskomp 17/08/06 08:06
        Poza tym to najlepiej chyba małą tubkę szpachli modelarskiej, najlepiej podejdź (jak masz możliwość) do jakiegoś sklepu hobbystycznego, może nawet w podobnym kolorku dostaniesz, ew. przy okazji farbka.

        pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL