Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 777 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Koss Spark Plug - nigdy wiecej.. , Rand 17/08/06 18:22
Jezeli ktos szuka niedrogich dokanalowych sluchawek, niech da sobie spokoj.
Kupilem je zachecony opiniam ludzi, z archiwum TPC rowniez.
Te sluchawki graja gorzej niz dolaczane do mojego T30 mx400..
Wszystko zakryte doslownie basem (i to tandetnym basem), o wyzszych tonach mozna zapomniec.
Brakuje tego czegos co w sluchawkach bodajze okresla sie mianem \"stage\" - brak wrazenia glebi, przestrzeni dzwieku...
Do tego wizualna porazka, wielkie i niewygodne, po kazdym uzyciu bola uszy.
Nie jestem jakims audiofilem,ale wytrzymalem z nimi tylko kilka dni, sprzedalem i czekam na EP630, (zwlaszcza ze cena ich spadla prawie 2krotnie)
Naprawde nie polecam, a wrecz odradzam.

Faster, faster! We're heading
towards total disaster!

  1. z tego , Birdman 18/08/06 02:08
    co piszesz to wynika raczej ze zle je wkladales do ucha...

    ping?

  2. no zeby az tak zle bylo to nie chce mi sie wierzyc , kubazzz 18/08/06 03:06
    moze faktycznie zle wkladales.

    SM-S908

  3. Miałem je w uszach , slanter 18/08/06 08:30
    i stwierdzam, że grają naprawdę nieźle (porównywałem do zestawowych z Creative'a 20GB). Duże są? To jakie Ty musisz mieć maciupkie uszki... Używa ich moja dziewczyna (ma naprawdę drobna budowę) i chwali sobie wygodę. pzdr

    owoc żywota twojego je ZUS

  4. Ja wlasnie dostalem EP630. , Rand 18/08/06 16:39
    Niebo a ziemia.. Wymiataja:)
    Mam maciupkie uszki :) A graja beznadziejnie.. przynajmniej z tym playerem.
    Niewiem moze trafilem na wadliwe te sparki, ale naprawde zawiodlem sie po calosci...

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

  5. jak Wy mozecie tych dokanalowych , NimnuL-Redakcja 19/08/06 12:44
    sluchac :)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL