Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:47
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12

 Dzisiaj przeczytano
 5826 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grał ktoś w Red Orchestra Ost Front ? , Doczu 18/08/06 17:08
Warto na to wydać 30 PLN ?
Jak działa na jakim sprzecie ?

  1. Tak , Dygnitarz/Wiche 18/08/06 17:59
    niedawno była "promocja" gry na STEAMie (czyli darmowe ściągnięcie i gra przez tydzień za free). Grafa jest całkiem niezła, choć postaci są imho brzydkie, w DoD są o wieele ładniejsze, dobrze chodzi w 1024*768 i średnich etalach na sprzęcie klasy AXP@2,3/GF6600@/1G RAM.

    Nie ma krzyżyka na środku ekranu, jest muszka i szczerbinka, także latanie z bronią przy biodrze i trafianie czerwonoarmisty z takiej pozycji z odległości kilkudziesięciu metrów odpada. Warto dodać, że wystrzelone pociski podlegają sile grawitacji i nie lecą po prostej.

    Są czołgi, działa samobieżne, transportery opancerzone, półciężarówki (razem kilkanaście pojazdów). Mało tego - można nimi jeździć (warto skompletować załogę), strzelać, niszczyć je. Np. wrogi czołg możesz unieruchomić rozwalając mu gąsienice lub silnik (pojazdy mają strefy trafień).
    Acha, nic na siłę, wystarczy wezwać artylerię (na niektórych mapach) :-)

    Gwywalność stoi na wysokim poziomie, mimo, że zadania na większości mapek sprowadzają się do obrony/zdobycia danego kawałka terenu (część okopów, budynków, placów etc.)

    Polecam serwer Festung Breslau [ http://redorchestra.pl/ ].
    Na [ http://www.redorchestragame.com/ ] znajdziesz filmy (także treningowe).
    Przeczytaj też reckę na [ http://www.gry.gildia.pl/...stfront_41_45/recenzja ].

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. THX za info , Doczu 19/08/06 21:12
      Trzeba sie bedzie zainteresować na jesienne wieczory :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL