Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:27
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 30363 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z GuildFTPd FTP Server , lathander 22/08/06 13:23
a mianowicie chodzi o to ze nie mozna sie z nim polaczyc z kompow z poza sieci. do tej pory wszystko bylo w porzadku, ale nagle przestalo dzialac. nie wiem o co chodzi, bo wyglada ze jest sponfigurowany dobrze, a jednak lipa, jak nie bind error to nie pobiera listy katalogow. wersja GuildFTPd 0.999.14. help

Greetings from Earth

  1. nie mam go teraz zainstalowanego , J@rek 22/08/06 13:35
    ale tam jest opcja, która pozwala na łączenie się użytkowników jedynie z LANu albo z LANu i internetu. może to o to chodzi... było gdzieś w głównych opcjach.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. moze to ci ulatwi pomoc :) , lathander 22/08/06 13:40
      http://www.guildftpd.com/index.php?p=screens

      Greetings from Earth

    2. przyznam, że przeklikałem opcje i nie znalazłem tam czegoś takiego , bwana 22/08/06 13:43
      przynajmniej wprost. może coś się zmieniło na firewallu?

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. firewall wylaczony , lathander 22/08/06 13:44
        a nazwt jak wlaczony to mial wyjatki w postaci portu 21 i tegoz programu wiec nie wiem dalej.

        Greetings from Earth

      2. to widocznie źle klkiałeś , J@rek 22/08/06 13:49
        może trzeba jeszcze przy okazji czytać komunikaty w menu i wyskakujących okienkach.

        ftp://stefe.myftp.org/guild.png

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. no ok , lathander 22/08/06 14:01
          ale mam ustawione na 99 z tym ze w tym okienku co wyskakuje mam tylko pokazane ip wewnatrz sieci.

          Greetings from Earth

          1. no to chyba przyczyna leży w konfiguracji samej sieci , J@rek 22/08/06 14:02
            nie masz publicznego IP?

            IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
            rambler 9

            1. no wlasnie mam , lathander 22/08/06 14:05
              i o niedawno wszystko dobrze dzialalo. moze na routerze sprawdze jeszcze...

              Greetings from Earth

              1. na routerze , lathander 22/08/06 14:14
                wszystko wyglada dobrze port 21 TPC przekierowany na dobre ip, wiec nie wiem

                Greetings from Earth

        2. oj, buńczuczny ty:-D , bwana 22/08/06 17:01
          napisałem - wprost nie wynika. to, co pokazales na zrzutce oczywiscie ma zastosowanie, ale to tylko wybor interfejsu sieciowego na ktorym serwer ma sluchac. i oczywiscie toto ma znaczenie w kwestii "tylko dla internetu/tylko dla lanu" ale nie wprost. W kazdym razie to to:-D

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

          1. jeszcze coś napisz , J@rek 22/08/06 17:14
            żeby nazwać mnie bojownikiem o własną rację.

            IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
            rambler 9

            1. ale po co, ja Ciebie tak nie odbieram, jak napisałeś , bwana 22/08/06 17:18
              luuuz:-D

              "you don't need your smile when I cut
              your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL