Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:27
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 30434 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[OT] Jaka komórka dla dziadka? Używka, tania. , Matti 22/08/06 13:32
Dziadkowi padła jego Motorola Talkabout (jaki¶ 6 letni złom) i musi kupić sobie telefon. Cena do 150 zł, używany, z komisu albo z allegro. Dziadek tylko dzwoni, smsow nie pisze, tylko je co najwyzej odbiera. Chodzi o to zeby kom mial wyrazny wyswietlacz, i duze klawisze. Co polecacie w tym przedziale?

  1. zdecydowanie Nokia 3310. , fiskomp 22/08/06 13:37
    Prosta jak but, odporna, tania bateria, mam od 7 lat i nie zmieniłem do tej pory (heheheh to ze mnie dziadek :D ).

    pozdrawiam,

    1. Popieram , Riker 22/08/06 14:44
      Telefon bardzo lubiany przez starsze osoby za względu na prostotę obsługi. Ze swojej strony polecam zapodanie białych ledów na lcd - znacznie poprawia to kontrast i czytelno¶ć.

      Pozdrawiam
      Riker =/\=

  2. za 150 zl to masz NOWˇ Nokie 1100 , angicom 22/08/06 15:10
    a nie stare gnioty
    Prosta w obsłudze, ma latarke odporna na kurz fajnie lezy w dłoni.

    http://angicom.pl

  3. wzglednie , elliot_pl 22/08/06 16:19
    nokia 3510i - tez prosta i bateria trzyma kolo tygodnia. Sprzedalem 2 dni temu - stan idealny. Cena - 50 zl.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. ooo , Matti 22/08/06 16:26
      to spytam o cos, bo wlasnie dziadek dostal zastepczo mocno sfatygowana 3510i i narzeka ze :
      1. wyswietlacz jest ciemny, w sloncu nic nie widac,
      2. cichy glosnik (regulacja glosnosci w trakcie rozmowy daje mizerne rezultaty)
      Jak z tym bylo u Ciebie??

      1. ppp , elliot_pl 22/08/06 17:35
        glosnik byl ok w obu egzemplarzach jakie mialem w rekach. Cp dp wyswietlacza... No coz. Kolorowy starej generacji moze sprawiac takie wrazenie, ale jakos nie zaobserwowalem zeby byla tragedia. Czarno-bialy w sloncu tez nie jest rewelacyjny. Kwestia gustu/przyzwyczajenia.
        Do gadania i tak zawsze bede polecal 6310i :]

        momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL