Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34602 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak przekopiować XP na nowy dysk? , Ibanez 22/08/06 22:23
Wystarczy Norton Ghost?

  1. powinien , bor@s 22/08/06 22:27
    ...

  2. mam swój obraz z ghosta , Demo 22/08/06 22:38
    z podstawkami, czyli codeci + cały soft jakiego używam. Nowy komp- wrzucam obraz, wykrywa sobie sprzęt i bajgla elegancko.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. ktory ghost? , Deus ex machine 22/08/06 22:40
      bo zainstalowalem 10 i porazka, zassalem juz 2k3 i mam nadziej, ze bedzie lepiej.

      BTW: czego nie mozna robic z niezarejstrowana kopia winXP? Mam jeden klucz w msdnaa i juz raz go aktywowalem, teraz czekam, az mi admin przyzna drugi, ale reinstalacja goni.

      "Uti non Abuti"

      1. już nie pamiętam , Demo 22/08/06 22:44
        ale jakaś dosowa ver...mam go już ze 3 lata...

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

      2. Dlaczego... , Ibanez 22/08/06 22:45
        porażka??

        1. nie potrafie tym , Deus ex machine 22/08/06 22:48
          zrobic obrazka, jedyna opcja ktora moglaby to robic ma sie aktywowac po zamowienu pelnej wersi - a do jasne ciasnej to jest 15 dniowy trial i zeby go obcieli z podstawowej funkcji? No i jak tym zrobic dyskietke startowa co mi NTFS przeczyta.

          "Uti non Abuti"

          1. Skoro czas goni to , digiter 23/08/06 00:18
            ściągnij stąd :
            http://rapidshare.de/...0396643/zrobkopie.rar.html
            hasło : www.google.pl

            wkładasz 1 dyskietkę : klikasz ghost.exe i dyskietka zostanie utworzona. Tak samo druga. Potem odpalasz kompa z pierwszej dyskietki, po kilkunastu sekundach każe ci włożyć drugą dyskietkę. Działa z NTFS. Wypróbuj i kup oryginał :)

            Piszcie do mnie per ty z małej litery

            1. zaraz , Deus ex machine 23/08/06 00:20
              bede w trakcie wyprobowania Acronisa .)

              Ale wielkie dzieki za oferte, skorzystam .)

              "Uti non Abuti"

  3. tak, ale... , Kriomag 22/08/06 23:01
    na docelowym dysku musi byc tylko 1 partycja (ta na ktora sklonujesz windę) albo pozostale partycje powinny byc ukryte (np pod partition magikiem). I koniecznie zaraz po sklonowaniu musisz odpiac stary dysk! (to jest najwazniejsze, jesli tego nie zrobisz z systemu na nowym dysku juz nie wystartujesz zadnym sposobem...). Po pierwszym uruchomieniu systemu z nowego dysku mozna juz bezpiecznie podpiac stary czy jakikolwiek inny i nic sie zlego juz nie stanie :)

    1. ... , Kriomag 23/08/06 10:27
      'zaraz po sklonowaniu' ofc po wylaczeniu kompa :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL