Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44491 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie hurtownie komputerowe w Warszawie??? , ulan 24/08/06 10:39
znajomy poprosil mnie o namiary na hurtownie komputerowe w Warszawie (ja kojarzę Action, abcdata). Możecie podrzucić pare nazw???

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. a czemu w wawie? , Iza WGK 24/08/06 11:37
    przeciez w dobie przeyslek kurierskich nikt juz nie jezdzi po towar.

    techdata
    abc data
    action
    ab (oddzial)
    Incom
    Yamo

    To są ogólne

    How fortunate the man with none ...

    1. I jeszcze , Emios 24/08/06 13:50
      Megabajt

    2. ja jezdze , maciell 24/08/06 15:44
      po towar. Nic nie zastapi kontaktu z zywym czlowiekiem. Z tego powodu tez mam upusty bo zawsze handlowcom biadole jaki to ja biedny jestem hehe i co ze mna wredny klient detaliczny robi ;-). A tak powaznie przez to mam dostep do infromacji co sie dzieje w brazny, serwis szybciej zalatwiony, no i jak widze zle symptomy uciekam od tej firmy vide bestcom, gdybym nie jezdzil to paczki pewnie u nich bralbym do samego ich konca. A tak rok temu zaczelo mi cos smierdziec w tej firmie i przestalem tam kupowac. I dobrze bo mialbym problem. No i z paczka sobie nie pogadam ;-) .

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

      1. my jezdzimy tylko do czasem ABC i Yamo , Iza WGK 24/08/06 16:09
        ABC Tech mamy blisko (3 km?) - glównie jeśli mamy 1 pierdołę do odbioru i jakiś serwis do zawiezienia. Do ABC Daty nie można wejść z ulicy, więc nie wiem gdzie tu kontakt z handlowcem:) Długo jeździliśmy, ale w dobie darmowych wysyłek z hurtwni nam się to po prostu nie opłaca, bo to caly dodatkowy etat

        How fortunate the man with none ...

  2. jest jeszcze alstor i ntt , Lysy 24/08/06 11:40
    321

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL