Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44457 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grafika do Celerona 1300 , kubanet6 24/08/06 16:03
Witam
Mam Rive i przydaloby sie ja wymienic:) Co proponujecie? Mam ok 170zl i plyte na AGPx4. Nie piszcie zebym wymienil kompa bo nie mam niestety funduszy na zmiane:( Karta musi byc zgodna z DX9 i najlepiej jesli bylaby to Nvidia. Wiem, ze Radki 9550 sa dosyc dobre (sam mialem kiedys GeCube 9550XT przy Bartonie 3200) i mozna powiedziec, ze bylem zadowolony, ale jakos nie mam przekonania do tych Radkow:(
Dzieki i pozdrawiam

  1. co to za celeron 1300 ? , bajbusek 24/08/06 16:58
    to jest tualatin ? Tak czy owak:

    http://allegro.pl/...28mb_2_8s_12m_gwarancji_.html

    dozbierac na powyzsza karta...

    1. 1300 to chyba tylko tualatiny były? , Kriomag 24/08/06 17:13
      pamietam swojego 1000@1500 :D dawal radę przez kilka lat.

    2. Tualatin , kubanet6 24/08/06 18:19
      :))

    3. popieram, super karta za super kase , chris_gd 24/08/06 20:17
      1234
      jeszcze mozna poszukac 9800pro, bywaja za niewiele wieksza kase a wydajnosc jeszcze lepsza

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. ja w takim zestawie użytkuję GF5200FX , XTC 24/08/06 17:27
    mem: 594
    core: 320
    128 bitów

    i w zasadzie to w grywalnych tytułach /do Doom3/Q4 włącznie/ - procesor i szybkość pamięci są głównymi ograniczeniem więc po co więcej...

    Linux

    1. aby miec lepsza jakosc obrazu , Kriomag 24/08/06 17:33
      z anizo i aa :)

      1. to chyba tylko do przygodówek się przyda... , XTC 24/08/06 17:45
        he he...

        Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL