Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44206 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z odbiorem radia FM w clarion DXZ555MP , Mikar 24/08/06 17:23
Więc mam tego clariona jest on przywieziony ze stanów. Problem mam następujący, nawet na ręcznym strojeniu omija on fale "parzyste" jak np. mam 107.3 to następna jest 107.5, większości polskich rozgłośni nie mogę na nim ustawić. Ani 105.4, 93.0, 97.0 itd...
Idzie jakoś naprawić ten problem, bo przejrzałem jego instrukcje i nic o tym tam nie ma. Kojarze, że coś na boardzie było kiedyś, ale nie mogłem znaleźć
Dzięki za pomoc

E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

  1. to nie zaden problem , elliot_pl 24/08/06 17:34
    po prostu w stanach nie ma stacji na przystych zakresach. Dlatego fury importowane z USA swojego czasu (np. Grand Cherokee w 96r) mialy w tych radiach to samo. Tylko nieparzyste. Dlatego sie z USA radyjek nie przywozi.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. No wlasnie sie dowiedzialem , Mikar 24/08/06 17:44
      Rozmawialem z przedstawicielem clariona w Poznaniu, i staly problem, powiedzial ze moge sobie wyrzucic to radio, albo kupic mp3ke z radiem i sobie podlaczyc pod nie ;p LOL fajnie tej :/

      E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
      Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

      1. co cie w ogole podkusilo kupic takie goowno? , elliot_pl 24/08/06 17:46
        w sensie ze akurat US wersje? Nawet boliwijska by byla OK, ale ty musiales miec Hameryke :P To masz :)))

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. Hehe, bo miałem okazje kupić to radyjko za trochę ponad 400pln , Mikar 24/08/06 18:11
          Kumpel przywiózł z USA i potrzebował pieniędzy. Mam je już 3 miesiące i dopiero teraz podłączyłem antene. Bo mi mp3 w zupełności wystarcza. W radiu nie grają dobrego rocka :) Poza tym jest naprawdę ładne, ładnie też grają mp3. Gdyby nie ten zonk z FM to byłoby jak dla mnie idealne. W tej cenie na allegro są o wiele uboższe modele clariona i gorzej wyglądające. Z punktu odrzuciłem też wszystkie sony, panasonici i inne wynalazki ;) Alpine za drogie.

          E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
          Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL