Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48186 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT - choć nie do końca] - spółki komputerowe "budżetowe" , Micky 25/08/06 09:02
przeczytałem ostatnio o sporych stratach w jednej z nomenklaturowej spółce ComputerLand. Podobno straty wynikaja z wstrzymania przetargów publicznych. Po przeczytaniu całego artykułu nasuwa się wniosek - trzy największe firmy komputerowe: Prokom, Computerland i Comarch funkcjonują i żyją wyłącznie z budżetu czyli nas. Wystarczyło wstrzymanie przetargów na pół roku i już jedna z nich ma problemy finasowe.
Jeżeli SAMOPiS wstrzymał przetargi aby wreszcie zlikwidować tą patologię to ok ale jeżeli po prostu targują się z tymi firmami o wyższe "prowizje" to kij im w ....

  1. hmmm a co w tym złego ? , Carmamir 25/08/06 12:05
    Przetargi nie od dziś są najbardziej dochodowe, firma od ojca również bazuje na przetargach, więc co w tym takiego dziwnego i patalogicznego ?

    W Polsce marże są baaardzo niskie, cięte do granic możliwości z powodu ogromnej konkurencji i biednych klientów...

    No to się wkopałem...

    1. co w tym złego ?? , Micky 25/08/06 13:46
      1. ZUS - miał kosztować 700 000 zł - już kosztuje 2 000 000 zł
      2. gdzie eDeklaracje
      3. gdzie ePaństwo
      4. na dokumenty czeka się od 2-4 tygodni

      to jest złe - patologią są same przetargi w większości ustawione.

      1. mały błąd , Micky 25/08/06 13:46
        700 000 tys i 2 000 000 tys

      2. tak ustawione są faktycznie złe , Carmamir 26/08/06 07:40
        ale wiadomo jak to przetargi wygrywa się, jeśli nie zagada się z komisją, nie zafunduje im się jakiejś zachcianki to czasami może być trudno coś wygrać, ot taki chory kraj... Tak samo jak kryterium ;) 100% cena :D

        No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL