Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48165 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z laptokiem California Access (haslo na bios) , lathander 25/08/06 11:34
wiec tak, sytuacja jest trudna o ile nie tragiczna... chodzi o to ze padl system i nie da go sie uruchomic bo sie restartuje. chcac zainstalowac od nowa nie moge ustawic bootowania z plytki bo na biosie jest haslo, z dyskietki rowniez nie startuje. wiec nie moge z niczego z bootowac i nie mam dostepu do windy. ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic?? help!!

Greetings from Earth

  1. hmmm , Matti 25/08/06 11:44
    bateryjke wyjąć? kiedys w pc to dzialalo...

    1. probowalem sie dostac do srodka , lathander 25/08/06 11:49
      ale skonczylo sie to tym ze przez chwile wyswietlacz nie dzialal :/ a nawet nie udalo mi sie zdjac calkeim obudowy. tak jest zbrojony i nie ma dostepu do pyty w zaden procz mlotkowy sposob.

      Greetings from Earth

  2. moze ktores z generic'ow zadziala... , CiAsTeK 25/08/06 12:18
    zobacz jai tam jest bios AMI AWARD czy jeszcze jakis inny i pocwicz hasla z tej strony
    http://www.5starsupport.com/info/biospw.htm

    lepsze jest wrogiem dobrego

    1. bios phoenix-a , lathander 25/08/06 12:27
      a backdoor password nie dziala :(, ale dzieki za probe

      Greetings from Earth

  3. a moze ma boot menu... , CiAsTeK 25/08/06 12:39
    naciskaj esc f11 lub f12 podczas bootu moze cos wyskoczy

    lepsze jest wrogiem dobrego

    1. nic nie idzie , lathander 25/08/06 12:49
      :/.

      Greetings from Earth

  4. A sprobuj 4 spacje , Paolo 25/08/06 13:09
    kiedys tak z toshiba wojowalem. Przyszedl szwagier i 4 spacje wcisnal - ale bylem wsciekly, bo siedzialem juz bardzo dlugo nad tym.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. tez nie , lathander 25/08/06 13:33
      j.w.

      Greetings from Earth

      1. zadzwon do CA , Paolo 25/08/06 14:16
        jesli laptopik z pewnego zrodla to powinien serwis ci pomoc. Powiedz ze kupiles tego laptopika i masz takiego zonka.

        Zycie jest jak pudelko czekoladek.
        Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL