Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55071 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zintegrowana grafika , mathes 26/08/06 10:11
Czy ktos moze orientuje sie jaka wydajnoscia cechuja sie zintegrowane uklady np. GeForce 6150 albo tym podobne montowane w nowych plytach glownych. Czy jest to taka karta graficzna zeby tylko ruszyl Windows i nic wiecej, czy moze gry tez na tym ciagna?

  1. coś tam pójdzie , vaneck 26/08/06 10:22
    "Co więcej, po obniżeniu rozdzielczości do 800x600 płyta z chipsetem NVIDII pozwoliła na płynną rozgrywkę (na poziomie 30 klatek na sekundę) w Far Cry przy maksymalnej jakości grafiki!" - cytat z pc.lab.pl, dotyczy zintegrowanego 6100. Ten 6150 powinien być co najmniej tak samo wydajny.

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. A znacie moze jakies testy , NimnuL-Redakcja 26/08/06 10:30
    zintegrowanych grafik opartych na chipsetach ATi oraz Intela?
    Mowie o nowych ukladach montowancyh w notebookach.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Niom , Emios 26/08/06 10:37
      Intel 910
      3DMark 2001 ---ok 4100 pkt

      W toschibach cesto ładuja X200, wynik podobny

      1. jesli interesuje Cie mobo deskopowe z VGA , Emios 26/08/06 10:49
        To widze ze u mnie na serwisie produkuje sie komp na takiej płycie

        http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=28501

      2. OK, interesowało , NimnuL-Redakcja 26/08/06 10:56
        mnie głównie czy na niskobudzetowym notebooku mozna odpalic Commandosow :)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. bez problemu ja smigałem na nim w NFS HP2. Tylko jest jedna wada , Emios 26/08/06 11:02
          Wydaje mi sie ze we wszytskich integracjach Intela

          Gramy np w Fife:
          mam wcisniety klawisz ze biegne w lewa strone, chce wykonac podanie wciskajac S, niestety nie reagujemusze puscic strzałke to zaskoczy. Porazka dla mnie

          Ale w Commandosach to mycha :))

          1. Do FIFA , NimnuL-Redakcja 26/08/06 11:07
            mam gamepada wiec problem odpada :)
            Zreszta jesli juz w cokolwiek grywam na kompie to klocki Kyoday lub Comandos :)

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  3. sprawdz @ , Emios 26/08/06 11:05
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL