Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62239 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki zasilacz polecacie? , Wolf 27/08/06 21:42
Potrzebuje nowego psu, moc w okolicach 550-600W, koniecznie musi miec kable w oplotach.
Mile widziane przynajmniej 4 gniazda zasilania SATA.
Musi byc wzglednie cichy-max okolo 30db.

Cenowo w okolicach 600zl.

Jak na razie interesujace wydaja sie te dwa modele:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=29253
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=28239

Vey iz mir!

  1. albo to , havranek 27/08/06 22:05
    http://www.angela.pl/...arPokaz&id_towaru=1341

    http://www.angela.pl/...arPokaz&id_towaru=1163

    http://www.angela.pl/...arPokaz&id_towaru=1461

  2. tak z ciekawosci jesli moge spytac co do niego podłaczasz? , Emios 28/08/06 16:39
    123

    1. To: , Wolf 28/08/06 18:43
      C2D E6600, Asus P5W DH Deluxe, 2x1gb ddr2 800, Radek X1900CF+niedlugo drugi radek, 4hdd+niedlugo piaty, 2xdvdrw, masa sprzetu na usb+kilka wentyli+niedlugo tuner dvb...

      Wlasciwie to juz kupilem Tagan 600W - U25 DualEngine, ktory przekonal mnie do siebie dlugimi kablami+ masa wtyczek sata...

      Vey iz mir!

      1. heheh kiler , Emios 29/08/06 09:04
        jaka bude wziołes ?

        1. Na razie wpakuje to w big tower chieftec'a... , Wolf 29/08/06 10:56
          Ale juz bardzo niedlugo kupuje to:
          http://4max.pl/...g=178&gg=21&produkt=1475

          Vey iz mir!

          1. podoba mi sie :D , Tummi 29/08/06 18:35
            jakies fotki z wewnatrz?

            Jak juz poskladasz wszystko - daj znac jak sie sprzecik sprawuje :D

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

          2. Z abrdzo przybajerzona, doradz mi warto pakowac sie w BigTowera ? , Emios 29/08/06 22:54
            123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL