Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62258 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktora konsole PS2 kupic? , Mms 28/08/06 00:02
Znajomy za kilka dni chce kupic nowa konsole PS2. Ale model taki, na ktorym beda chodzily gry sprawne inaczej. :) Na Allegro jest tego troche, ale zupelnie nie orientujemy sie w tym. Co polecacie?

Jak wyglada sprawa z kartami pamieci? Ile savy gier zajmuja? Cos tam jeszcze oprocz nich mozna zapisywac?

www.allegro.pl/...sole.html?order=t&view=gtext

Pozdrawiam

  1. nie lyka co popadnie , chris_gd 28/08/06 15:59
    oczywiscie wersja SLim i modem Rippera (najnowszym)
    co do memorki to tak jak z hdd, ile bys nie mial to zawsze ci zbraknie, a tak powaznie ja mam jedna i praktycznie styka, choc zblizam sie do konca

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. dowolnego SLIMa z RIPPERem , Dhoine 29/08/06 07:59
    na pokladzie i pojdzie wszystko.

    Co do memorki - na standardowe SONY (8 MB) wejda sejvy z 10-20 gier. Na poczatku stosowalem myk zrzucania SAVEow na pendrive i trzymania ich na HDD PCta. Gdy SAVE byl potrzebny znowu - wrzutka z PENDRIVE na MEMORKE i juz. Ale lepszym i wygodniejszym rozwiazaniem jest nieoficjalna memorka 64 MB (np cos takiego http://krokmania.com/pliki/obrazy/ps2/maxdatel.jpg ). Podobno nie dziala ze 100% gier - ale poki co nie spotkalem takiej (a w razie czego jest w drugim slocie oryginalna 8MB SONY).

    Po malych kombinacjach (softwarowych), PS2 moze sluzyc jako centrum rozrywki. Tu pozwole sobie skopiowac tekst znajomego z innego forum:

    "Postanowiłem wysmażyć poscik z lista tego, do czego służy mi PSTwo, może ktoś podpowie mi do czego jeszcze można ja wykorzystać tak by wyssać z niej max możliwości.

    1 Sprzęgnięcie z PC za pomocą sieci domowej, udostępnianie zasobów konsoli takich jak MC, Mass Storage, oraz w drugą strone czyli korzystanie z zasobów PC i np odtwarzanie filmów bezpośrednio z HDD PC

    2 Oglądanie DIVX/DVD/MP3 - jako odtwarzacza używam SMS

    3 Podłączony HDD/USB 200GB używany jako magazyn do gier które dają się uruchomić z HDD, oraz DIVX/MP3

    4 Przejściówka umożliwiająca podłączenie klawiatury i myszki PS - wreszcie można "normalnie" pograć w FPP

    5 Bootowanie z karty MC - jako startowy program mam ustawiony Ulaunchelf a w nim dorzucone: SMS, Emulator Segi, USBAdvance (program do odpalanie gier z HDD) wszystkie te programy umieszczone są na HDD (oszczędność MC przede wszystkim)

    6 Emulator Segi ktory umozliwia zabawe praktycznie we wszystko w co sie pare lat temu gralo na amidze Flashback i Another World, Troszke dzwiek dziwnie skrzypi ale moze byc.

    7 Emu Spectruma - Manic Miner r0x

    8 Emu C64 Tutaj glownie seria Dizzy"

  3. ja sie podepne - jaki dlugi kabel maja pady? , Tummi 29/08/06 18:39
    Moze jest jakas konsola, ktora ma (zdatne do uzycia) pady bez kabli?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. standardowy kabel PADa , Dhoine 31/08/06 14:28
      do PS2 to jakies 1,80 - 2,00m. Natomiast sa do nabycia PADy bezprzewodowe (radiowe).

  4. Dzieki. , Mms 29/08/06 22:49
    :))

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL