Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 62266 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kupilem telefon na swistak.pl... mam teraz problem , Nazgul 28/08/06 01:45
Witam. We wtorek kupilem telefon Samsung X480 po bardzo okazyjnej cenie. Kontakt byl swietny, Pani zgodzila sie wyslac tel w czwartek za pobraniem z mozliwoscia otwarcia. I na tych uzgodnieniach sie skonczylo. Calkowicie urwal sie kontak, zero odpisywania na mail, nic kompletnie nic. Co moge zrobic? Wszak zobowiazuje nas jakas umowa kupna-sprzedazy? Pisac do swistaka czy probowac inaczej? pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. jeśli widac że się loguje , digiter 28/08/06 02:11
    to znaczy ze cię olała. Jesli się nie loguje to może: umarła, wyladowała w szpitalu, wywalili ją z roboty, przyłapała męża na zdradzie i nie ma czasu zajmować się pierdołami. Musisz poczekać min. 10 dni a potem znalesc innego sprzedającego.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. a nie slyszales , Deus ex machine 28/08/06 10:03
    o przypadkach pogryzienia telefonu przez psa .) a pozniej nie chca wysylac uszkodzonego do Ciebie, bo ktos inny dal wiecej niz Ty za uszkodzony .) W regulaminie allegro jest cos o zawarciu umowy, ale jesli chodzi o telefon to szkoda czasu na ciaganie siebie po sadach.

    "Uti non Abuti"

    1. W regulaminie allegro , Robak 28/08/06 12:18
      zapewne w tej sprawie regulamin z allegro nie pomoże ;)

  3. ale w swistaku , Deus ex machine 28/08/06 15:10
    powinen byc podobn zapis, to bylo cos o tym jakie konsekwencje ciagnie za soba zakup poprzez aukcje.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL