Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:00
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2953 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z neostrada +windows XP , khobar 30/08/06 11:37
Witam prosze o pomoc bo już mi ręce odpadają i nie wiem co robić.
Problem jest bardzo dziwny..
A mianowicie , raz na jakiś czas podczas korzystania z neo nagle net znika...nie działa i tle.
Co ciekawe kiedy próbuje wyświetlić informacje o neostradzie ( połaczeniu czyli stan ) to okienko mignie tylko i nie wyświetla się. Zgodnie z tym co pisze winxp to połaczenie jest nadal aktywne , niby działa połaczone a neta nie ma.Z chwilą gdy próbuje rozłaczyć , to nie reaguje.
Próbowałem już skanować system "antivirem" - taki antywir, ale nic nie znalazł, Po reinstalacji systemu ( stare dane są nadal) problem powrócił...jedynie co mi sie udało zauwazyć że teraz brak neta poprzedza wykrzaczenie się generic host process for Win 32 service.
Dlatego jak ktoś ma jakieś propozycje co z tym fantem zrobić to będe bardzo wdzięczny....
Jak narazie ide skanować skanaerem online symanteca

Zapraszam http://khobar.ovh.org

  1. googlowanie nie boli... , Sienki 30/08/06 15:25
    Ale jak juz tu sie udzielam to pomoge...

    Sciagasz program Windows Worms Doors Cleaner:
    http://dobreprogramy.pl/...22&id=1643&t=55

    Musisz teraz zablokowac dwa pierwsze porty na liscie (Disable DCOM i Close 445)...

    Powinno pomoc...

    Teraz jeszcze wypadaloby zainstalowac ta latke:
    http://www.microsoft.com/...4636-861a-46b3eac7a305

    Powiem tak - wedlug tego przepisu juz 3 osobom pomoglem (dodam, ze sam autorem nie jestem i teraz na szybko zrodla nie potrafie znalezc)...

    Blad nie wyskakuje - neo dziala bez przerwy i wszyscy sa zadowoleni :D

    Powodzenia :D

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

  2. Zrobiłem tak jak powiedziałęś , khobar 30/08/06 16:17
    czyli łatka plus blokada portów...wychodzi na to że to jest ten robal:
    http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=202320

    Ale nadal niewiem co zrobić bo zrobiłem jak kazali a nadal to samo ..
    Po starcie systemu ...svchost blokuje procesor używając go na 90% , i neo praktycznie znika...jak zkilluje svchosta , odpale neo , to jakoś działa..ale nei ma obsługi sieci i po jakimś czasie wywala..zresztą looknij na ten temat gdzie się udzielam :
    http://komputery.katalogi.pl/temat97800/#post6
    że tak powiem ..help...

    Zapraszam http://khobar.ovh.org

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL