Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:00
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2927 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pozdrowienia ze Szkocji i male pytanko :) , Ziomek 30/08/06 13:52
Pozdrawiam drogich boardowiczow ze Szkocji, a dokladniej z miasta Dundee :) Wlasnie bede zaczynal tu studia, ale nie o to chodzi :) W bibliotekach maja tu darmowy i-net ale nie mozna nic sciagnac na kompa, uzywanie gg odpada, a bym sobie troche pouzywal :) Znacie moze jakies sposoby na to, moze jakis odpowiednik gg on-line ? Dostepu do internetu \"inaczej\" niz przez neta w bibliotece raczej mial nie bede... No to heja i z gory dzieki za odpowiedz :)

AMD Phenom x4 955 3,6, 4gb ddr3, asrock
880gmh, geforce gtx460

  1. pozdrowienia z Polski;) , tytan 30/08/06 14:12
    proponuje skorzystac z gg wersji przez www:
    http://gadugadu.pl/pobierz-www.html

    ;-)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  2. Hmm , McSet 30/08/06 20:23
    A co bedziesz studiował? Pracujesz w tym samym czasie czy nie? Ciekawi mnie, jak wygląda studiowanie za granicą.

    Pozdr.

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. s.w. , tytan 30/08/06 20:32
      j.w.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

    2. moze jest , kubazzz 31/08/06 03:55
      na stypendium jeden/dwa semestry. duzo uczelni takie wymiany robi w ramach roznych programow.

      SM-S908

  3. wiec tak... , Ziomek 31/08/06 14:23
    Heja, odpisuje dopiero teraz. Link od tytana nie dziala, chyba jest jakos blokowany. Studiowal bede na uczelni Abertay Dundee, Social and Health Sciences. Wszystko jest oparte na EU Articulation Scheme, placa za jeden rok na uczelni. Gdybym chcial sfinansowac to sobie sam to niestety nie byloby mnie na to stac. Mam nadzieje dorwac tez jakas part time job, ale z tym jest troche ciezko. A wszystko to po to, bo chcialem zobaczyc jak to jest. Studiowac nawet mi sie nie chce :) po prostu ciekawosc wziela gore. Jesli nic z tego nie wyjdzie to chociaz sobie pozwiedzam Szkocje bo jest naprawde piekna :) To narka.

    AMD Phenom x4 955 3,6, 4gb ddr3, asrock
    880gmh, geforce gtx460

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL