Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2892 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

>> Czy jest sens kupowac LCD Samsung SM173p? , tytan 30/08/06 15:29
Witam

Przyszedl do mnie przed chwilka kolega i nie bardzo wiedzialem co mu odpowiedziec. Otoz wypatrzyl on na przecenach w MM monitor Samsunga SM173p (czarny) za 1200 czy 1300zl. Pytanie czy oplaca sie go brac? sam monitor chyba wydaje sie w porzadku. Kolega chce zakup w sklepie, wiec aukcje z allegro dla niego odpadaja.

Jechac z nim kupic czy moze polecic cos innego do tej ceny?


Dzieki za pomoc w imieniu swoim i kumpla.


Piotr

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. Monitor jest super , ligand17 30/08/06 15:56
    Ale czy warto dzisiaj brać 17" - oto jest pytanie.

    1. dobre pytanie? , tytan 30/08/06 17:02
      koledze bardzo podoba sie design no i naczytal sie dobrych recek w sieci...ale jak na moj gust zadna to promocja...

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

  2. zdecydowanie nie , havranek 30/08/06 16:37
    w takiej cenie dostaniesz już 19 na MVA. A jak dorzucisz trochę ponad stówkę to masz Belinea 101920C, którego gorąco polecam

    1. to co mu konkretnie doradzic? , tytan 30/08/06 17:03
      nie sadze, zeby chlopak wiecej kasy mial, bo i tak te pienaidze zarabial cale wakcje;)

      co mu polecic?

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

    2. zdecydowanie nie nie nie , XiSiO 30/08/06 17:05
      miesiac temu chcialem sprzedac 970P za 1200zl ta 17 w promocji to 899zl mogla by byc.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. hmm , XiSiO 30/08/06 17:31
        i jeszcze zasilacze dostanie do nich gratis z opcja spalenia kompa w standardzie.

        Nigdy nie zrozumiem jak mozna kupic sprzetu za 5k i zasilacz z modecomem do tego za 150zl bo tyle zostaje na koniec.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. hmm , majek 30/08/06 18:22
    ale w tej cenie jest 173p PLUS - to jest nastepca tamtego modelu


    ... ale jak to?!

  4. lepiej , piszczyk 30/08/06 23:29
    193P+

    takie tam klamoty . . .

  5. jak mu się podoba to brać.... , petropanko 31/08/06 08:29
    obraz (czyli to czego nie widać na zdjęciach) jest swietny. A że sie lepiej opłacają jakieś 19-ki czy inne monitory - to co, podoba się ten nie? Za swojego (173p+) zapłaciłem rok temu 1550 zł i zapłaciłbym ponownie.

    -petropanko-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL