Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:00
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2916 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dlaczego w telewizorach CRT nie ma funkcji rozmagnesowania? , blazejm 30/08/06 19:38
Wszystkie monitory od kilku(nastu) ładnych lat posiadają tę funkcję i faktycznie czasem się przydaje. Jednak zastanawia mnie fakt czemu producenci nie dają takiej opcji w TV. Jak pojawiają się jakieś odbarwienia to musze czekać aż łaskawie raczą same zniknąć, a wystarczyłoby wcisnąć jeden malutki przycisk i po sprawie........

  1. w niektorych jest , sakooL 30/08/06 19:40
    123

    1. możliwe.......jednak w 90% modeli nie ma.......i to jest zastanawiające , blazejm 30/08/06 19:48
      skoro w 99% monitorów może być.

      1. w 100% modeli jest :) , resmedia 30/08/06 20:05
        rozmagnesowanie odbywa się przy włączaniu odbiornika - ale nie z przejścia ze stanu czuwania do pracy, tylko przy włączeniu zasilania.

        Ale mogę sie mylić.

        desipere est juris gentium

        1. dokładnie , Artaa 30/08/06 21:23
          123

        2. nie mylisz się, przy wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu. , fiskomp 31/08/06 10:27
          Sam to przechodziłem, miałem przebarwienia w rogach, stand-bye nie pomagał, już się martwiłem, ale kiedyś zanikło napięcie i TV się wyłączył na amen, to włączeniu zdziwienie, wszystko pięknie ładnie i bez przebarwień.

          pozdrawiam,

  2. Nie mylisz się , soyo 30/08/06 20:40
    włączenie odbiornika przyciskiem = rozmagnesowanie.

    soyo

    1. nie ?! , john565 30/08/06 20:42
      no z tego co czytałem to dopiero wyłącznei z gniazdka, w moim samsungu conajmniej na 30 minut i wtedy po właczeniu jest rozmagnesowywanie dopiero

      f*ck

  3. w moim SONY , Grzehoo 30/08/06 22:57
    jest i to na 99% po włączeniu pilotem, czyli wyjściu z czuwania.

    Pozdrawiam.
    "Trust no one"

  4. Mój philips ma - jak pierd...nie przy włączaniu, to się pies w drugim pokoju budzi... , Dexter 31/08/06 07:42
    A nie taki stary, 3 latka ma... 25 cali

    I tak od nowości, ja mu POWER, a on BDĄG i juz rozmagnesowany ;-)

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. hmm , 0r8 31/08/06 21:38
      taa, takie BDĄG mam przy starawym CTX'ie 19" - jak sie w nocy zapomne i wylacze monit to czasami strach go wlaczac spowrotem - 2 pietra do gory i na dol pobudzi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL