Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6179 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] czy nokia 6020 ma potwierdzenie odbioru smsa? , Demo 31/08/06 13:01
nie mogę znaleźć tego nigdzie, a opcja przydatna :/

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. hmmm , Matti 31/08/06 13:06
    każdy telefon chyba ma... przynajmniej nie spotkałem się z takim co by nie miał. Szukaj w ustawieniach czegoś o "Raportach"

  2. a to przypadkiem nie jest... , Seadog 31/08/06 13:09
    ...potwierdzenie _dostarczenia_ SMS'a? Bo spotkałem się już z przypadkami, kiedy ludzie dostawali potwierdzenie, że doszedł do mnie, a ja nie dostawałem tego SMSa wcale albo po kilku godzinach. Wnoszę z tego, że potwierdzenie jest wysyłane gdy dostanie je stacja, mająca dany nr tel. w swoim zasięgu, a nie kiedy ona dostanie od tel. potwierdzenie dotarcia. Niech ktoś obeznany z tą technologią się wypowie, plz.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. z tym to roznie bywa , tommi 31/08/06 13:35
      czasami jest tak ze ktos dostaje smsa a ty potwierdzenie dopiero po jakims czasie nawet bywalo po kilku godzinach np jak siec byla przeciazona

      a co sie tyczy odczytania to chyba nie ma takiej mzliwosci - istnieje jedynie raport doreczenia

      w 6020 usatwiasz w ustawieniach wiadomosci- wiadomosci text. i edytujkesz w profilu wysylania o ile mie pamiec nie myli

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    2. Ma możliwość otrzymywania raportów , Fight 31/08/06 13:36
      Menu-Wiadomości-Ustawienia wiadomości-Wiad.tekstowe-Profil wysyłania-Profil domyślny-Raporty doręczeń-tak

  3. to jest usluga sieci , Nikita_Bennet 31/08/06 13:36
    to po pierwsze
    po drugie to:
    wiadomosci/ustaswienia wiadomosci/wiad textowe/profil wysylania/raport doręczen i tam wybrac TAK.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  4. heheh a teraz pytanie podchwytliwe , Grocal 31/08/06 14:44
    Czy mozna skasowac wszystkie raporty hurtem w N6020? (Usun wszystkie).

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL