Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6203 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drukarka laserowa do biura jaka? , jaz 31/08/06 13:39
Poszukuje do biura drukarki laserowej o obciazalności miesiecznej min 50 000stron
Podstawowa sprawa to to aby była bezawaryjna i materiały eksploatacyjne były w rozsadnej cenie oraz oczywiście żeby była w miare rozsądnej cenie powiedzmy do max. 3000zł

zastanawiam się nad:
HP 2420,
HP 2430
OKI B6200
Xerox 3500B
Oki i Xerox maja 24mc gwarancji HP niestety tylko 12 a to jest ważne.

do Brothera, Canona, Epsona, Samsunga i Lexmarka jakos niemam zaufania ale moze sie myle.
Ma ktoś moze doświadczenie z tego typu drukarkami?

  1. 50 000 stron? 4 ryzy papiery dziennie? Gdzie Ty pracujesz? , Dexter 31/08/06 13:49
    Mam 2420dn (z kartą sieciową) i chyba Ci odradzę.

    Głośna, nienajszybsza.

    Reszty nie znam.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. w zakładzie zarzadzjacym bydynkami , jaz 31/08/06 14:03
      wszedł nowy program i nie potrafi obsłużyć drukarek jgłowych tzn potrafi ale wysyłane dane nie sa w sposób powiedzmy tekstowy tylko w graficzny co powoduje że drukarka igłowa muli że hej. i dlatego musze kupić jakis mocniejszy laser. teraz panie zajerzdzaja hp1320 3 ryzy papieru na dzień . w tym tepie to ją zajada do końca wrzesnia dlatego musze szybko coś kupić. no chyba że jest jakis program który by potrafił przerobic dane wysyłane w sposób graficzny na tekstowy to wówczas wykorzystał bym niezniszczalne oki 3320 i 3321 .

      1. To odpada HP seria 2* , Dexter 31/08/06 14:33
        Tym bardziej, że jej normatywny cykl pracy to 75000stron

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

      2. jaz pracujesz na ... , Lysy 31/08/06 16:35
        SAP BO ?

  2. HP Celuj w serię 4000 , ligand17 31/08/06 14:05
    Możesz kupić na Allegro używkę po przeglądzie z roczną gwarancją - od 450 zeta w górę :-). Oryginalny toner na 10 000 stron kosztuje ok 500 zeta, refill - niecałe 100 :-). Ostatnio kupiłem sobie i kilku znajomym - wszyscy baaardzo zadowoleni.

    1. doladnie , PaKu 31/08/06 14:49
      w firmie mamy 4000X i 4050X za 400-500zl z allegro i nie ma nic lepszego. Wszystkie jada na tonerach regenerowanych, koszt strony wychodzi 1gr. Drukarki nie do zajezdzenia.

      bez podpisu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL