Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45610 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam jakieś ciekawej gierki logicznej, coś nowego i przyjemnego , DmK 2/09/06 22:45
Jak w temacie jest teraz coś fajnego co można sobie zapodać dla rozruszania szarych komórek plus żeby cieszyło w miarę oczy? ostatnio grałem w gish i luxor ale potrzebuję coś nowego więc będe wdzięczny za wskazanie jakiś ciekawych pozycji

  1. Kyodai Mahjongg , NimnuL-Redakcja 2/09/06 22:49
    lubie w to pogrywać, ladna graficznie i ciekawa.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. podstawa , DmK 2/09/06 23:13
      ale szukam czegoś nowego, luxor, gish ostatnio się zagrywałem teraz patrze na temple of jewel

  2. pathological , kicior 2/09/06 23:03
    http://pathological.sourceforge.net/

    1. ciekawe , DmK 2/09/06 23:14
      zaraz się za to zabiorę

    2. Da sie w tym jakos? , Yatanza 3/09/06 12:09
      - za kazdym razem nie zaczynac od poczatku?. Gierka wciaga.

      1. zbadaj tabelkę , kicior 3/09/06 16:32
        na dole strony http://pathological.sourceforge.net/howtoplay.php

  3. safecracker , elliot_pl 2/09/06 23:22
    2 dni swietnej zabawy :)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. szukam dema , DmK 2/09/06 23:32
      ale ciężko mi idzie

      1. no bo nie ma , elliot_pl 3/09/06 03:26
        niestety. Ale wyglada tak http://www.gamespot.com/...ndex.html?q=safecracker

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  4. ... , Kriomag 2/09/06 23:29
    Talismania Deluxe, ostatnio siostra tylko w to gra ;)

    1. zapowiada , DmK 2/09/06 23:32
      się fajnie zobaczę

    2. no proszę , DmK 2/09/06 23:51
      super gierka, na pewno sprzedam ją siostrze swojej, a tymczasem wracam do gry

    3. hmm , bartek_mi 2/09/06 23:56
      oni maja pomysly na male miodne gierki
      wielkie firmy moga sie tylko uczyc

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  5. Gry logiczne , Barts_706 3/09/06 06:59
    http://www.grylogiczne.pl/pafiledb.php

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. dzięki , DmK 3/09/06 10:42
      takiej stronki było mi trzeba, jeszcze znajdę tylko gierkę którą można odpalać bez instalacji do pracy będzie jak znalazł :)

  6. Narbacular Drop , Soulburner 4/09/06 09:18
    czyli gierka logiczna w 3D z wykorzystaniem portali - panowie pracują teraz dla Valve Software i czynią grę Portal.
    http://www.nuclearmonkeysoftware.com/...rdrop.html

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. Ino ze grafe ma taaaak brzydka... , Barts_706 4/09/06 12:26
      ....ze ja zaczekam na Episode II (a w nim Portal i Team Fortress!!!).

      _______________________________

      http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL