Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19651 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Subtitles i DirectVobSub - 2 pytania , pachura 6/09/06 21:39
Cześć,

Mam zainstalowany CCCP Codec Pack, a wraz z nim - DirectVobSub. Dzięki temu kiedy w dowolnym playerze odtwarzam DivX-a, a w tym samym katalogu jest identycznie nazwany plik tekstowy z napisami - są one nakładane na video. Ale:

1. W niektórych plikach z napisami pojawiają się tagi {y:i} i {y:b}, które - jak się domyślam - oznaczają italics i bold. DirectVobSub ich nie obsługuje. Da się to jakoś włączyć?

2. Mam zwykły, nie-panoramiczny monitor. Kiedy odtwarzam film panoramiczny, siłą rzeczy na dole i u góry ekranu są czarne paski. Niestety, napisy nakładane są na odtwarzany film, podczas gdy mogłyby się znaleźć pod nim, na czarnym pasku z dołu... ale chyba nie da się tego zmienić?

Dzięki!

  1. jest jeszcze program DivXG400 2.83 , pwys 6/09/06 22:22
    który służy do tego samego i z nim nie mam takich problemów :>

  2. Odpowiedzi , JOTEM 7/09/06 10:58
    ad1. Przekonwertować napisy na format obsługiwany poprawnie
    ad2. DirectVobSub ma do tego odpowiednie ustawienia (extend fim format czy coś takiego)

    Poryjemy..zrobaczymy

    1. A gdzie te opcje ??? , Muchomor 7/09/06 21:28
      ad2. oczywiście, bo jakoś nie mogę znaleźć takiej jak kolega mówi.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL