Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25153 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

amd athlon 800, 128ram - jaki system? , Quest 7/09/06 02:28
Witam jaki system będzie optymalny do tego sprzętu? pakować się w xp sp2 +optymalizacja? czy może windows 2000 sp4? co radzicie? Komputer będzie używała osoba starsza, nie siedząca w temacie komputerów :)

  1. hmm , kubazzz 7/09/06 02:45
    windows 98....

    SM-S908

    1. odpada! , Quest 7/09/06 03:01
      win 2000 sp4 or xp sp2 only :)

      1. hmm , kubazzz 7/09/06 03:40
        ja bym xp na tym nie ryzykowal, chociaz moze po naprawde duzej optymalizacji to da sie to jakos pociagnac. ale zeby ramu bylo chociaz troche wiecej.

        SM-S908

  2. Zdecydowanie Win2000... , JE Jacaw 7/09/06 04:24
    ...bo XP przede wszystkim będzie mulił z powodu RAM'u.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  3. W2K... , Grolshek 7/09/06 07:16
    ...

    ***** ***!!!

  4. w2k , Demo 7/09/06 07:38
    teść miał takiego kompa, i walczyłem naprawdę kawał czasu żeby toto zoptymalizować pod XP. Efkt- boję się siadać przed tym kompem.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  5. Eee tam, ja miałem XP na Duronie 600 , sebtar 7/09/06 09:24
    i chodził ładnie, ale RAMu było 512 MB.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  6. Może Fluxbuntu?? , ngP 7/09/06 10:59
    Mówią, że system uruchomi się na komputerze z procesorem Pentium 2 233 Mhz i 96 MB pamięci RAM.

    Stad wyczytałem: http://www.dobreprogramy.pl/...hp?dz=15&n=4826

    1. linux odpada , Quest 7/09/06 12:09
      j.w

  7. jak dla win2k to i tak malo ramu , Holyboy 7/09/06 18:04
    ale skoro ma byc winda to tylko to pozostaje... no mozna jeszcze pomyslec nad w98 - pamietaj ze musisz wrzucic antyvira, wiec i mniej ramu zje system tym lepiej

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  8. W2k... , Umek 8/09/06 15:09
    spokojnie wystarczy - ram jak do normalnej pracy (biuro, net) również.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL