Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:04
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40425 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

burza spaliła router :/ , Quest 8/09/06 19:40
i co teraz kupić? Spaliło mi linksysa ag241 - byl bardzo dobry ;( a dokładniej od czasu wywalenia korków w domu pisze ograniczenie lub brak łączności - reset nie pomaga.... Do wyboru mam ofertę z 2 sklepów: http://arest.pl/index.php?inc=cennik&katid=49 oraz http://www.proline.pl/...p?g=Sieci&kat=Routery zależy mi przede wszystkim na niezawodności i na mocy aby sygnał na drugim końcu domu był bardzo dobry. Najdłuższy kabel ma ok 100m. Jest to sieć przewodowa. Jeśli znacie jakieś sklepy we Wrocławiu, które mają większą ofertę routerów to możecie polecić :-) aha genralnie cena nie gra roli. Sprzętowe rozwiązanie - komputer w sumie odpada nie znam się na linuksie i nie będę potrafił tego skonfigurować.

  1. hmm , PIvO 8/09/06 20:13
    a sprawdzales ustawiajac recznie ip w kompie?
    bo wyglada po prostu jakby server DHCP sie wylaczyl

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. tak , Quest 8/09/06 20:26
      resetowalem go, ustawialem w kompie stale ip z palca z seri 192.168.1.XX i niby się łączy jest ok, ale jeśli chcę skonfigurować router przez przeglądarke to wyświetla że nie może połączyć. przebadalem go już jak tylko mogłem :/

  2. hmm sprawdz , PIvO 8/09/06 20:29
    czy tftp dziala i sprbooj wgrac na nowo soft

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. tftp? , Quest 8/09/06 20:37
      coz to?

    2. add: , Quest 8/09/06 20:39
      mógłbys doklładniej wyjasnić jak to zrobić pierwszy raz o tym słyszę :)

  3. s.w. , Rybeck 9/09/06 03:29
    3naki

    Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
    -ci co rozumieją kod binarny
    -ci co go nie rozumieją

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL