Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:04
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40397 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Cennik nowego Mercedesa CL jest w Polsce bardzo prosty , kubazzz 9/09/06 04:47
Cennik Klasy CL Coupé
CL 500 - 500 000,- PLN
CL 600 - 700 000,- PLN

zadnej reszty, zadnych koncowek typu 9,99, przejrzyste wszystko;)) zreszta na tym uproszczenia sie nie koncza, jedno z najwazniejszych to w domysle 'i tak niestety cie nie stac'...
swoja droga, roznica miedzy cena brutto a netto to w przypadku CL 600 ponad 126 000 PLN... to powazne wsparcie dla budzetu panstwa;)))

SM-S908

  1. Myślałem i nie wymyslilem , NimnuL-Redakcja 9/09/06 09:15
    czemu ma służyc ten post? Planujesz zakup jednego z wymienionych aut? :)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. hmm , kubazzz 9/09/06 14:40
      czysto informacyjny, poza tym naprawde zaciekawilo mnie to, ze cena jest taka rowniutka:)

      SM-S908

      1. jak idzie praca nad CMS-em? , myszon 9/09/06 15:06
        11811

        1. idzie jakos , kubazzz 10/09/06 01:11
          chociaz na razie bardziej layout robie i sie momentami gubie w tym CSS :/

          SM-S908

    2. a co do zakupu to moge powiedziec tyle , kubazzz 10/09/06 01:16
      ze jakies 6 lat temu, w 2000 roku stwierdzilem ze jesli nie kupie aktualnego wowczas CL C215 to juz na pewno kupie C216. No i pojawil sie C216 i jestem w kropce bo kupic bym kupil, ale jak napisalem ten cennik ma pewne uproszczenie;))))

      SM-S908

  2. hmm , bartek_mi 9/09/06 10:54
    a ile kosztuje hak to cl ?
    z tego co pamietam to w bmw7 1500euro
    :)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. a co w tym dziwnego? , Arro 9/09/06 21:25
      hak do bmw 7 to nie tylko kawalek metalu ktory wystaje z tylu, to zapewne dodatkowo modul elektroniczny + wiazka przewodow + oprogramowanie + robocizna, a czesto takze dodatkowa chlodniczka oleju, jezeli mowimy o automacie, takze cena wedlug mnie jak najbardziej w normie.

      "Don't take life too seriously. You'll
      never get out alive."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL