Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41249 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z dzwiekiem pod WIN XP. , RyVar72 9/09/06 09:18
Witajcie

Ostatnio podczas instalowania Pinacle 9, na WIN XP HE wystapil jakis blad ale instalacja przebiegla dalej i wsio byloby oki gdyby nie pozniejsze problemy z dzwiekami pod windowsem.
Brak wszystkich dzwiekow systemowych, brak mozliwosci odtwarzania plikow midi itd.
Probowalem zainstalowac ponownie sterowniki ale nic z tego.

Za kazdym razem po ponownym przeldaowaniu systemu we wlasciwosciach audio mam tylko:

Urzadzenie domyslne brak - mozliwosc wyboru SoundMAX HD Audio, ale nawe po wyborze nic sie nie dzieje, oraz odtwarzanie muzyki midi domyslne brak mozliwosc wyboru tylko Syntezator SW Microsoft GS Wave

Macie moze jakies sugestie jak to naprawic??
Sprzet to HP Compaq nx7400.

Pozdrawiam

  1. moze to pomoze... , Bodhi 9/09/06 09:27
    Panel sterowania > Dodaj Sprzęt > Tak, urządzenie zostało już podłączone > Dodaj nowe urządzenie sprzętowe (ostatnia pozycja) > Zainstaluj sprzęt, który wybiorę ręcznie z listy > Kontrolery dźwięku, wideo i gier > (Standardowe urządzenia systemowe) > Z dysku... > Kopiuj pliki producenta z: > Przeglądaj > katalog /Windows/System32, plik mmdriver.inf > Mimo to kontynuuj > Microsoft ADPCM Audio CODEC > przy pytaniu o lokalizację plików, wskaż Windows/System32 > Mimo to kontynuuj
    Operację powtarzamy także dla innych kodeków systemowych.

    Ja mialem jedynie dzwiek w filmach i w mp3, za to kompletna cisze zamiast dzwiekow systemowych, we flashach i przy odtwarzaniu filmow na stronach www. Ta metoda zainstalujesz wszystkie kodeki jakie Windows ma domyslnie po instalacji.

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

  2. ... , RyVar72 9/09/06 09:38
    niestety dalej to samo, brak mozliwosci odtwarzania midi i brak dzwiekow systemowych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL