Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64900 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Były samopalne skody czas na samopalne notebooki dell :-) , Umek 11/09/06 20:11
http://komputery.wp.pl/...747.322&ticaid=124ec

  1. Heheh ... zgadnij co ... , Muchomor 11/09/06 20:17
    I to nawet link do filmika tu juz byl.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. A filmiku nie widzialem , NimnuL-Redakcja 11/09/06 20:37
      mozesz podlinkowac? Dzieki

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. A to sorki... , Umek 11/09/06 21:16
      ale w sumie zabawne - sam słyszałem o płonących telewizorach w którymś z hiperów rtv.
      No ale jak widac zdarza się - nawet wielkim.
      Jak się robi to od czasu do czasu coś się sknoci. Błędów nie popełniają ci "spryciarze" co... nic nie robią... :-)
      Info jednak ma iść do klientów jak najszerzej i niestety - wymiana+przeprosiny. Martwi tylko to, że UOKiK musiał się w tym pojawić. Dell sam z swoimi klientami powinien to pozałatwiać (szybciutko, ładniutko i cichutko)... :-)))))

  2. No nie moge, bo nie pamietam czyj post ... , Muchomor 11/09/06 20:46
    ... ale filmik byl "pouczajacy" :-). Na jakiejs konferencji blysk z laptopa, a potem plomyczki calkiem spore. Musisz sam szukac, bo ja w pracy jestem.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Moj Ci on , Deus ex machine 11/09/06 23:42
      .) 123 byl ten filmik.

      "Uti non Abuti"

  3. tu: , sakooL 11/09/06 21:15
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2006&id=112464

  4. zwróćcie tylko uwagę , Maverick 12/09/06 15:28
    co robią panowie, żaden jakoś nie zareagował coby po gasidło lecieć :)

    przy takiej ilości sprzętu na metr kwadratowy gaśnica powinna być niemal na sięgnięcie dłonią

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL