Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70608 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dfi infinity ultraII-m2 i zasilacz 20 pin (chieftec) bedzie dzialac ? , PitBull_bb 12/09/06 14:10
mam takie pytanko czy moge podlaczyc do powyzszej plyty zasilacz z 20 pin'owym wtykiem ?
zasilacz to chieftec 420W... bo nie wiem czemu ale mam jakies schizy, ze cos moze poplynac, i nie wiem czy kupowac nowy zasilacz, czy podlaczac ten co jest...

  1. Ja do MSI K9 podłączyłem , jaz 12/09/06 14:27
    chifteca 360W również z 20 pinowa wtyczka i działa bez zajaknięcia.
    Więc sądze że niepowinno być problemów jedyne co to to ze przy bardziej wypasionej konfiguracji moze zabrakąć mocy ale chiftec 420 to nie codegem czy jakis iBox więc powinno grać .

  2. Sa przejsciowki , Mms 12/09/06 15:39
    jakby co.

    Pozdrawiam

  3. nie ma się czego bać , Magnus 12/09/06 15:57
    Kupiłem ostatnio Abita KN9 zasilacz ten sam. Bez problemu działa na wtyczce 20 pin. W instrukcji jest napisane że można podłączyć 20 pin jednak system moze być niestabilny. Nie stwierdziłem jakiejkolwiek niestabilnosci.
    24 piny napewno mają sens ale jak masz dwie grafiki w SLI, procka X2, dwie kostki ramu i jeszcze kilka rzeczy w pci.

  4. powinno dzialac , capri 13/09/06 13:13
    od ponad roku jade na Chief 360W+DFI LanParty

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  5. spoko, temat zamkniety , PitBull_bb 13/09/06 13:17
    zalatwilem juz nowy zasilacz i wszystko funga jak nalezy
    i dzieki za wszelkie odpowiedzi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL