Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92143 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

>> Czy ktos ogladal ten polski horror? , tytan 15/09/06 13:07
Witam

Poszukuje informacji o tym filmie:

http://legenda.filmweb.pl/

czy ktos z Was widzial go moze albo ma na plycie?

z gory dzieki za info!


Piotr

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. nie oglądałem... , metacom 15/09/06 13:20
    ...ale odradzam... zresztą sam reżyser powiedział, że ten film nie miał być jakimś wielkim dziełem i zrobił go "ot tak w wolnym czasie"...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  2. Wepne się - film Pulse , NimnuL-Redakcja 15/09/06 13:27
    oglądał ktoś?
    Dobry horror czy bezsensowna sieczka?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. heh , CAREK13 15/09/06 13:44
    mam go lezec gdzies na plycie, juz kilka razy sie zbieralem do ogladniecia, ale kolega stanowczo mi odradzil, fakt nie jest on expretem w tych dziedzinach, ale postanowilem mu ten 1 raz zaufac :)

  4. nie no jak , kreciak 15/09/06 14:01
    ktos chce sie posmiac to dobre jest, rzeznia przednia ;)

    si vis pacem para bellum

  5. ogladalem - niestety :/ , waski 15/09/06 14:04
    w sumie to po jakims czasie wylaczylem pelny ekran i www w tle przegladalem chyba :)
    w kazdym badz razie nic ciekawego... btw mam to chyba na plycie gdzies

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  6. To ja również... , pachura 15/09/06 14:11
    ...nie oglądałem i odradzam: nazwisko reżysera nie wróży nic dobrego, streszczenie historii - standardowe do bólu. Pewnie będzie można za to popatrzeć na biegające w te i wewte amatorki w bieliźnie (choć i tak pewnie kiepsko oświetlone i nagrane tanią cyfrówką).

    Ostatnie horrory które zrobiły na mnie pozytywne wrażenie to "Egzorcyzmy Emily Rose" i "28 dni później". "Wysyp żywych trupów" ("Shaun of the dead") również, ale to był pastisz gatunku gore. Z japońskich produkcji to "Three... extremes", a z nie-japońskich thrillerów to np. "Hard candy" - nie epatuje brutalnością, a skóra cierpnie...

  7. ogladalem , HuDD.ini 15/09/06 14:24
    bardziej polewa niz horror :)
    moze i mialbyc "straszny" wg rezysera, a wyszlo nie wiadomo co :)
    odradzam, bo sie tylko zgorszysz do polskiej kinematografi :>

    v^v^v^v^v^..........^v^v^v^v^v

  8. hm. , Coyote 15/09/06 15:43
    Dlaczego po przeczytaniu tytułu posta miałem wrażenie, że w środku będzie link do jakichś obrad sejmu, ustawy czy czegoś takiego? :)))

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

  9. nie chcesz tego ogladac , sakooL 15/09/06 15:55
    123

  10. >> dobra, dzieki , tytan 15/09/06 16:21
    pytalem bo za 19zl byl w MM i bylem cikaw czy warto kupic.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. Za darmo bym nie wziął :> , homarski 17/09/06 12:34
      Porażka całkowita...

      Jeżeli widzisz światełko w długim
      tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL