Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:04
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103633 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czemu przelewy bankowe nie są realizowane w soboty i niedziele? , Gierappa 16/09/06 12:20
chodzi mi o przelewy pomiedzy bankami...dziwi mnie bardziej dlaczego nie w soboty? zreszta.... glupi sklepik spozywczy otwarty jest w soboty i niedziele a tak nowoczesna instytucja jak bank (juz nie mowie zeby byl otwarty caly czas w weekend) nie realizuje chociazby przelewów.....

  1. Żeby... , marsellus 16/09/06 12:25
    ...wyrabiać cierpliwość w gorącej wodzie kąpanych klientach.

    Czekanie uszlachetnia.

    ;)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. przelwy między bankami , m_aczo 16/09/06 12:29
    realizuje KIR, który w weekend jest zamknięty, więc mimo że niektóre banki są otwarte to przelewy zostaną zrealizowane jak KIR się otworzy :)

  3. szczescie ze tylko , Nicholai 16/09/06 12:41
    w weekendy sie nie da. przelewy zagraniczne to ja moge zrobic tylko miedzy 9 a 14 w dni powszednie (nordea) nawet w tej samej walucie, na konto w tym samym banku (tylko zagranica)

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

  4. bo nie , kubazzz 16/09/06 16:26
    zreszta przelewy i tak sa zbyt tanie, a ty jeszcze chcesz banki na straty narazac i zeby KIR to nadzorowal w niedziele i soboty to ile ludzi by musialo pracowac i w ogole to sie nie da zrobic... Lepiej nie narzekaj bo jeszcze sie popsuje to co jest..

    SM-S908

  5. nie mowiac o tym , kreciak 16/09/06 17:32
    ze bank to nie sklepik spozywczy i ze tymi bazami danych trzeba administrowac, robic ich konserwacje, przetwarzania, weryfikacje - i tak niektorzy spedzaja tam cale noce zeby to dzialalo

    si vis pacem para bellum

    1. wiesz , kubazzz 16/09/06 23:07
      to akurat jest naiwne mocno wyjasnienie;)

      SM-S908

      1. nie mowie o ludziach , kreciak 17/09/06 09:26
        wiesz ile twa np. dzienne lub miesieczne przetworzenie bazy danych?????????? pracowales tam kiedys? ja tak i mam o tym pojecie

        si vis pacem para bellum

    2. hmm , 0r8 16/09/06 23:48
      loo, biedni administratorzy, cale noce musza spedzac aby dzialalo. rofl.

      1. i do tego , Nicholai 17/09/06 13:05
        pewnie za pol darmo;)

        Kursy tańca www.estilostudio.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL