Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107719 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gadu-Gadu !, dla mnie lol : ) , McGen 18/09/06 08:48
ehe, problem pojawil sie przy wersji 7.5 build 2158 gdzie proces z w/w update.tmp zamulal wszystko na 99 %.. rady nie bylo kasowalem, etc. reg seeker reinstall gg, napisalem wiec do tech support : P tam odpisali mi zebym do czasu wyjasnienia problemu przesiadl sie na 7.1 : ), ot ciekawe : P, ale czy oni tego serio nie testowali ? czy moze chcieli cos na szybko wypuscic.. bo przeciez to nie beta ! a oficjalna wersja do uzytku.. a moze nie mieli takiego problemu jak zapewne pol polski : ) .. dla mnie bomba, pozdrawiam : P oby tak dalej..

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. polecam sie przesiasc na tlena , Nazgul 18/09/06 09:07
    mniej stresow itp :D

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  2. Genio? , kkom 18/09/06 09:17
    Co u Cie? :D

    pozdr.
    Artworek

    404 - Sygnaturka under
    construction

    1. Arcik? , Agnes 18/09/06 09:37
      rooro!
      Co u Cię?

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. Aga :D , kkom 18/09/06 10:06
        Ty niejestes Genio :) ...Ale, u mnie, u mnie? Jestem stary, kupilem mieszkanie, pracuje w wielkiej korporacji, robie lakarstwa, mam kapcie i kobiete, niemam psa...
        No coz, jak to u wszystkich zwyklo byc w wieku 28 lat :)

        A jutro ide kupic Syberie w Empiku i mam nadzieje ze niebedzie stala na szafce tylko!

        Pozdr.!
        Krzys

        404 - Sygnaturka under
        construction

  3. Zdarza się , Borok 18/09/06 10:00
    Mało używam gadulca, wolę Tlena, ale jak juz odpalam gg, to mam zainstalowane 6.0 build 133 i raczej nie sprawia problemów.

    100% hanys

    1. hehe :D , MatiZ 18/09/06 15:38
      tez mam tą wersje i zadnych problemow...

      Meet me after midnight #Farcry

  4. od lat nie uzywałem tego programu , J@rek 18/09/06 10:00
    wczoraj wieczorem brat do mnie napisał, żebym założył mu konto (nie wiem który klient potrafi założyć konto gg, oprócz tego oryginalnego), bo jego dzieciak chce numerek gg. on sam nie mógł tego zrobić (chociaż ma dwa kompy), bo... bo klient gg nie chce się zainstalować albo po zainstalowaniu wywala błędy i nie chce się uruchomić.

    więc wczoraj zagościł u mnie program gadu gadu... fakt odpalił się bez problemu... ale żebym założył konto musiałem klikać jakieś 30 min. bo informowało mnie co chwilę, że założenie konta nie jest możliwe i żebym spróbował jeszcze raz... a za każdym razem ponownie musiałem wpisywać to nieczytelne hasło, a to mnie jeszcze bardziej doprowadzało do szału.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. miranda napewno potrafi , atay 18/09/06 12:54
      zalozyc nowe konto

      _- Atay -_

      1. oczywiscie , atay 18/09/06 12:55
        ze "na pewno" chcialem napisac

        _- Atay -_

      2. w którym miejscu , J@rek 18/09/06 13:21
        bo przegladałem opcje i nie widzę... przy okazji obrazek.
        http://www.fotosik.pl/...zek/284acdcbd8b1ca78.html

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. skasuj numerek , atay 18/09/06 19:01
          wystarczy :)

          _- Atay -_

          1. dla precyzji , atay 18/09/06 19:02
            nie mam na mysli usuniecia konta, ale wyczyszczenia pola "numer gadu-gadu"

            _- Atay -_

            1. no teraz łapię , J@rek 18/09/06 19:04
              wiesz... nigdy tego nie robiłem, a konto w gg i profil w mirandzie założyłem wieki temu. :D

              ale dobrze wiedzieć.

              IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
              rambler 9

          2. chyba nie łapię , J@rek 18/09/06 19:02
            ...

            IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
            rambler 9

    2. w tlenie , Nicholai 18/09/06 13:28
      jest wtyczka, ktora umozliwia zalozenie konta na gg, a zwie sie GGTools

      Kursy tańca www.estilostudio.pl

      1. oki , J@rek 18/09/06 13:34
        może kiedyś się jeszcze przyda w podobnym przypadku.

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

  5. tu możesz założyć konto: , myszon 18/09/06 19:32
    http://register.gadu-gadu.pl/reg.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL