Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 463 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z montazem Pentagrama , jester 19/09/06 13:15
Witam.
Ostatnio kupilem Pentagrama QVC-100CU+ na mojego athlona na socket A. Zamontowalem koszyk na gniazdo procesora, przesmarowalem pasta. Wszystko tak, jak w instrukcji podali.
I teraz jest problem. Wkladam w socket wentylator i probuje przykrecic zapinke do koszyczka srubkami, ktore byli razem z radiatorem. Jednak nie moge wkrecic 2 srubek jednoczesnie, bo zapinka jakby za malo sie wygina i nie da rady nawet silowo tego przykrecic do koszyka (oczywiscie w granicach rozsadku procek nie nalezy do odpornych na zgniatanie). Czy ktos spotkal sie z takim problemem ? Moze robie cos zle ? Za wszelkie sugestie z gory dziekuje. Pozdrawiam :)

  1. Tez mam Pentagrama na socket A tylko mieszanego alu/cu, konstrukcja i mocowanie podobne. , zdezorientowany 19/09/06 13:36
    Nie mialem takiego problemu z montazem, jesli nie mozesz przykrecic bo te ochwyty odstaja zbyt mocna to odegnij je najpierw w rekach tak zeby pasowaly w miare dobrze do dlugosci srub. Ja swoj mam przykrecony srubami na max, sa wkrecone na cala dlugosc, wiec sam radiator jest docisniety do procesora z dosyc duza sila. Z tego co pamietam przy samym przykrecaniu uchwyty odstawaly akurat tyle zebym mogl chwycic srubami podstawke.

    ZX Spectrum w telefonie - Knight Lore w
    wolnej chwili :)

  2. tak ma być, te uchwyty tak ciężko "chodzą" , fiskomp 19/09/06 13:52
    Ten typ tak ma, przyłapujesz jedną stroną delikatnie i idziesz do drugiej śrubki, no i tu trzeba trochę siły przyłożyć.
    A ważne żeby równo ułożyć radiator względem koszyka, sprawdź też, czy czasem ci się ta dociskowa blaszka nie zawiesiła i dlatego nie możesz dogiąć do otworu na śrubkę.
    A potem naprzemiennie do oporu i spox. Ja dla świętego spokoju dokleiłem te gąbeczki co są w zestawie, inni je olewali, większe bezpieczeństwo.

    pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL