Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51

 Dzisiaj przeczytano
 5252 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak sie nazywa pliczekw XP , Koy 20/09/06 19:18
odpowiedzialny za ustawienie kolejnosc bootowania systemów.?? Wywalilem z partycji jednej linuxa i xp nie startuje i chce poprawic pod dosem wpis bootowanie tylko zapomnialem jak sie ten pliczek nazywa. Prosze o pomoc

Koy

  1. boot.ini , Nebuchadnezzar 20/09/06 19:23
    j.w.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. aha ... , Nebuchadnezzar 20/09/06 19:25
      juz wiem o co ci chodzi: pewnie o polecenie "fixboot" z konsoli awaryjnegj winxp.

      dupa na stołku, morda przy korycie...

      1. szukam tego boot.ini i cos go niema:( , Koy 20/09/06 19:43
        myslaem zeby walsnie wtakim pliku poprawic wpis i by poszlo:( a ztej konsloi to jak sie robi???

        Koy

        1. uruchamiasz , majek 20/09/06 19:52
          instalatora windowsa z plytki i wybierasz naprawę bieżacej instalacji przy pomocy konsoli odzyskiwania i tam wlasnie jak juz ebdzie znak zachety - fixmbr


          ... ale jak to?!

          1. sprawa sie skomplikowała , Koy 20/09/06 20:33
            nici zinstalatora musze wybrac tam jedynke a umnie niestety klawisz jeden jest uszkodzony wiec go nie wcine:(
            Znalazlem za to boot.ini wyglada tak:
            [boot loader]
            timeout=30
            default=multi(0)disk(0)rdisk(2)partition(1)\WINDOWS
            [operating systems]
            multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn

            Co wnim zmienic aby wystartował XP.
            Cały czas pisze przy starcie kompa GRUB loading error 22

            Koy

            1. sorki pomylilem boot wyglada tak: , Koy 20/09/06 20:35
              [boot loader]
              timeout=30
              default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS
              [operating systems]
              multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn

              Koy

  2. dzieki , Koy 20/09/06 21:42
    juz zrobione:)

    Koy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL