Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 8426 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak (czym) synchronizowac pliki na komputerach? , MARC 21/09/06 11:58
Szukam jakiegos programu, ktory w sposob automatyczny umozliwilby mi synchronizacje plikow pomiedzy moim komputerem stacjonarnym, a laptopem.
Czesto sie zdarza, ze ide gdzies z laptopem i zmieniam, lub dodaje na nim jakies pliki i chcialbym, aby w domu, jak wlacze go w zasiegu mojego WiFi, to automatycznie sobie sprawdzil, czy ma jakies nowsze pliki, i jesli tak, to ma je zgrac na kompa stacjonarnego. Oczywiscie w druga strone tez jest to mozliwe.
Czy jest cos, co zrobi to automatycznie, abym nie musial za kazdym razem pamietac o odpalaniu jakiegos programu, albo wskazywac samemu, co ma przegrac?

Pozdrawiam
MARC

  1. chyba to , black-bird 21/09/06 12:01
    pcanywhere

    1. A to nie jest do zdalnego zarzadzania? , MARC 21/09/06 12:23
      Wydaje mi sie, ze to program do innego zastosowania jest.
      Ja nie chce miec kontroli z laptopa nad stacjonarnym, tylko aby mi sie samoczynnie pliki synchronizowaly, jak znajda sie oba kompy w domu.

  2. najprościej - windowsowa aktówka , john565 21/09/06 18:37
    albo jakis bardziej skomplikowany soft

    f*ck

    1. Aktowka? , MARC 21/09/06 23:27
      A to nie bylo w systemach 98/ME? Jest to dalej w XP?
      A jesli jakis bardziej skomplikowany soft, to wlasciwie jaki?

      1. szukaj pod synchronize folders , john565 23/09/06 20:01
        albo jakoś tak, a aktgóeka jest też wxp trza poszperać troche

        f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL