Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42696 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NEC 3540A chce się wysypać, czym go podtrzymać? , DmK 22/09/06 16:33
Dziwne pytanie, mam problem z nagrywarką wymienioną w temacie. Objawia się to następująco wkładam płytę z dvd odpalam powerdvd i tu zonk, program się zawieszam, a płyta w czytniku jest cały czas czytana. Czasami potrafi przyciąć komputer. Jeżeli zrobię restart kompa zwykle wszystko wraca do normy. Czasami zdarza się że nie mogę wogóle otworzyć gada, lub np. ostatnio jak oglądałem divxa z dysku nec od czasu do czasu sobie mrugał i próbował zczytać kurz. Czy przypadkiem nie chce odstrzelić kity? ktoś miał podobny problem? pytam ogólnie dlatego że czasami działa bez problemu a ja nie chcę się bawić z serwisem gdzie powiedzę że wszystko działa. Wdzięczny za rady będe

  1. 3 propozycje , digiter 23/09/06 00:17
    1. zmień taśmę komp-nagrywarka
    2. wgraj nowy bios http://www.cdrinfo.pl/bios/6258101309
    http://www.micheldeboer.nl/firmware/
    3. napisz jako poszło- wrócę tu za kilka dni i przeczytam :)

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. bios jest , DmK 23/09/06 11:24
      pozostała wymiana taśmy i napisanie Ci jak poszło :)

  2. Te napędy ostatnio bardzo się sypią , Slak 23/09/06 18:45
    odesłałem już 4 do serwisu - wymieniają na model 3550.
    Wszystkie czytały DVD a CD ani w ząb.

    Świat należy do odważnych, a nie do
    młodych, zdrowych i bogatych.

    1. to mnie trochę zasmuciłeś , DmK 23/09/06 19:34
      szukam i szuka gwarancji i nie mogę znaleźć.... Chyba pozostanie kupć nową nagrywarkę...

      1. Gwarancja zawsze ląduje w osobnej teczce... , Slak 24/09/06 21:24
        Naprawdę szkoda kasy.
        Ja tak robię odkąd musiałem swego czasu wysłać monitor Nec'a do serwisu z powodu uszkodzonego kabla kosztowało mnie to ponad 150 zł z wysyłką.

        Świat należy do odważnych, a nie do
        młodych, zdrowych i bogatych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL