Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 3000 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dekoder satelitarny i wzmacniacz sygnalu tv - czy to zadziala razem ? , zeb 26/09/06 09:24
Mam cyfrowy polsat. Przy zlej pogodzie 2-3 kanaly maja bardzo slaby sygnal i czasem zdarzaja sie zaklocenia. Jakos nie moge sobie dac rady z lepszym ustawieniem anteny niz mam teraz. Ten cholerny hotbird ma bardzo waskie pasmo i z trudem udalo mi sie ustawic antene w odpowiednim polozeniu. Znalazlem w domu wzmacniacz sygnalu, ktory ma za zadanie wspolpracowac z normalnymi antenami. Zastanawiam sie co by sie stalo jakby kabel od satelity wpiac do tego wzmacniacza a nastepnie ze wzmacniacza do dekodera ? Chodzi mi o to czy nie uszkodzilby jakos samego dekodera - jakies silniejsze napiecie czy cos. Z gory dzieki za pomoc.

Zack

  1. nie tędy droga , digiter 26/09/06 11:19
    najlepiej kupić większą antenę- możliwe że nawet rozmiar jest wystarczający, ale talerz jest skrzywiony i jest to nie do naprawienia. Tańsze rozwiązanie- kupno lepszego konwertera za ok. 40 zł- szczególnie jeśli twój ma > 3 lat.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. hmmm , zeb 26/09/06 11:44
      moj caly zestaw ma raptem 3-4 miesiace. Jestem calkowicie w tym zielony. Sam montowalem i ustawialem wszystko. Tu w UK bardzo slono sobie zycza za cos takiego. Pomysle nad nowym / lepszym (ale jakim ?) konwerterem.

      Zack

      1. facet , XiSiO 26/09/06 13:01
        inna szerokosc geograficzna jak na 45cm pierdziawce chcesz odbierac to gratuluje ja do cyfry 110cm z pl wyslalem sobie i sasiedzi w deszcz do mnie na tv przychodza.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. Nie zadziała , zartie 26/09/06 13:45
    Inny zakres częstotliwości i jeszcze parę innych rzeczy. Metody na poprawienie odbioru - patrz odpowiedzi wyżej.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL