Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12382 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki dysk wybrać? , mirek25 27/09/06 13:40
Jak w temacie chce kupic dysk 250 ATA i zastanawiam sie co wybrac?
Czy bufor 8 czy lepiej 16? ze wstepnych poszukiwan wybralem:
1.http://www.proline.pl/...prodid=SEAGATE+ST3250620A
2.http://www.proline.pl/...?prodid=SAM+250+8+SP2514N
3.http://www.proline.pl/shop.php?prodid=WD+WD2500JB
proszę o pomoc w wyborze

  1. no ale , ksiaze 27/09/06 13:44
    do czego te dyski po co jak i dlaczego?
    poczytaj:
    http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=230

    1. ... , mirek25 27/09/06 13:49
      dysk bedzie jako jedyny w kompie , czyli bedzie sluzyc jako dysk systemowy ,magazyn i do amatorskiej obróbki wideo tzn. materiałów z kamery minidv

  2. mam Samunga i polecam , chris_gd 27/09/06 14:02
    bardzo cichy, odpowiednio szybki i co wazne malo sie grzeje, zreszta to co napisalem to nic nowego od dawna wiadomo, ze szajsung ma praktycznie wszystko wywazone, nie jest on demonem predkosc ale wstydzic nie ma sie czego
    dziala cicho choc bywaja jakies super rozpedy i lekki szumik slychac, dla mnie super ze jest lekko cieply

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. Jak masz kase, , Mms 27/09/06 18:43
    to bierz 16MB. Ja przesiadlem sie z Samsunga 250GB SATA2 8MB [zapis rownolegly], na Seagate 320GB 16MB [zapis prostopadly] i roznica jest odczuwalna. Nie mierzylem tego w zadnym programie, ale czuje podczas pracy. :)

    Pozdrawiam

    1. hmm , 0r8 30/09/06 14:08
      a duzo glosniej jest?

      1. Ja mam dysk , Mms 30/09/06 15:22
        na kolkach gumowych w zatoce 5.25" i ten Seagate jest jednak glosniejszy podczas kopiowania. Ale dla mnie nie jest to az tak duzo. :)

        Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL