Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12963 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

laptop packard bell - oplaca sie? , Marvel 28/09/06 00:53
w przyszlym tygodniu moja dziewczyna chce kupic sobie laptopa. Oczywiscie, ja sie zajmuje wyborem :) chce wydac jak najmniej, za jak najlepszy sprzet, tak maxymalnie do 2500. Jest studentka, wiec bedzie glownie uzywany do pakietow biurowych (office),filmy,mp3, net, sporadycznie jakies gierka, typu heroes. Dobrze, jak by byl z 3miasta. W esc.pl znalazlem ciekawego siemensa: http://www.esc.pl/...11_212&page=1&sort=2a
celeron 1.5/15.1/512mb/60gb/dvdrw/2lata gw. za 2370zl - mysle,ze by Jej w zupelnosci starczyl. dzisiaj jednak znalazlem cos jeszcze ciekawszego!
Laptop firmy Packard Bell, o specyfikacji jak powyzej, ale z dyskiem 80gb i matryca 15.4 - 16:10 i to za 200zl taniej! Wiem, ze nie jest to najgorsza firma, aczkolwiek chcialbym usylszec Wasza opinie. Poza tym nie jestem pewien tego sklepu www.bluesklep-komputer.com Niby ma placowke w Gdansku, ale boje sie, ze za rok jak okaze sie, ze laptop sie popsuje, to sklepu juz nie bedzie. co myslicie?

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
tego, co zrobiłeś

  1. sklep nie naprawia laptopów ;-) , Artaa 28/09/06 08:22
    blu już trochę działa tak jak esc , rownie dobrze ten drugi może zniknąc ;-)

    proponuje przyjrzeć się asusom np A3 i A6, mają tanie WinHE w zestawach, trochę ich kupiłem , również w esc są wg mnie lepszym wyborem

  2. .:. , Shneider 28/09/06 09:09
    taniego to mozna kupic desktopa.

    tani laptop to igranie z ogniem.

    z mojej strony odradzam kazdy sprzet nie bedacy.
    ibm,dell,hp,tosziba,asus. reszta to syf.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. hmm , Marvel 28/09/06 10:15
    ale z tego co wiem, packard bell ma calkiem dobra opinie na wyspach. do tego dochodzi gwarancja 2lata...

    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
    żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
    tego, co zrobiłeś

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL