 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ligand17 06:56 » DJopek 06:56 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23412 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Na czym polega praca moderatora no forum? , borg18 29/09/06 10:38 Pewnie wielu z Was jest obytych w tym temacie:) cyz jest to trudna praca? nie znalazłem nic na googlach moze ktoś z Was napisze co robi moderator i jak on to robi:)?https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) - Robi , Mms 29/09/06 10:39
co chce. ;)Pozdrawiam - pilnuje porządku , Hitman 29/09/06 10:47
na forum zgodnie z regulaminem..;)Teoretycznie okłamywanie samego siebie
jest niemożliwe. W praktyce robi to
każdy z nas. - on gdyby tu byl to by , Nazgul 29/09/06 10:48
np poprawil bledy ortograficzne w Twoim poscie (ktorych odziwo nie zrobiles) itp.people can fly, anything
can happen...
..Sunrise.. - Ymmm , Agnes 29/09/06 10:50
Co robi? Siedzi na forum, zauważone nieprawidłości koryguje, usuwa niedozwolone treści i tak dalej.
Jak to robi? Ma takie uprawnienia, że może wiele: kasować, edytować i tym podobne.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - szuka tekstów , myszon 29/09/06 11:36
napisanych przez wszelkiej maści lewaków, żydomasonów i cyklistów i kasuje je.- Zapomniałeś o , Agnes 29/09/06 11:41
elfach i wozakach.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - a krasnale , Nikita_Bennet 29/09/06 12:36
gnomy i ogry tez???
;)nikita_bennet (at) poczta.onet.pl
- oki , borg18 29/09/06 22:36
dzieki za Wasze wypowiedzi:)https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|